Ana Sayfa Urfa Haberleri HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE FİDAN DİKİMİ

HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE FİDAN DİKİMİ

Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı, Neova Sigorta işbirliğiyle ‘Sosyal Bilinci Oluşturma Projesi’ kapsamında, Osmanbey Yerleşkesinde, 9400 adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2016 Çarşamba 10:55
HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE FİDAN DİKİMİ

Fidan dikimine Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Aydemir, Neova Sigorta A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Karahançer, Öğretim Elemanları, öğrenciler, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

DİĞER ŞİRKETLERİMİZİ DE BEKLİYORUZ

Ağaç dikim töreninde konuşan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “Peygamberimiz, kıyametin kopacağını bilseniz dahi elinizdeki bir fidanı dikin demiştir. Neovafirması yaklaşık 9400 adet fidan hibe etti, kendilerine teşekkür ediyoruz, hayırlı ve güzel bir iş yaptılar. Firmalarımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarını da bekliyoruz, gelip burada fidan dikimi yapabilirler. Fidan dikimi yapan şirketlerimizin adını, dikim yapılan fidanlığa vereceğiz” dedi.

BU PROGRAM SOSYAL BİR PROJEDİR

Fidan bağışının kendileri için çok anlamlı bir bağış olduğunu söyleyen Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Aydemir ise;“Bu program sosyal bir projedir, bu kapsamda Neova Şirketinin her yıl yapmış olduğu çevre bilinci oluşturma desteklerinden bir tanesidir, bu kapsamda Fakültemizi tercih etmeleri bizi ziyadesiyle memnun etmiştir, 85 dönümlük bir alanı 4 farklı ağaç çeşidiyle ve 100 dönümlük bir alanı da zeytin bahçesi olarak ıslah etmiş olacağız” diye konuştu.

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Neova Sigorta A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Karahançer şöyle konuştu; “ Daha önce ülkemizin 4 farklı bölgesinde bu projeyi gerçekleştirdik, bu sene Harran Üniversitesinde bu projeyi gerçekleştirmek kısmet oldu. Bu yıl buraya ilk dikimimizi yaptık, şirket olarak Üniversitemize desteğimiz devam edecek” dedi.

Fidan dikim etkinliği dolayısıyla Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın tarafından Neova Sigorta A.Ş Genel Müdür yardımcısı Oğuz Karahançer’eplaket takdim edildi.

 

YORUMLAR
  • yorum2016-02-24 11:03:46MEHMET ALTUN

    Esnaflara verilen 30.000 TL Faizsiz kredi başvuruları devam etmektedir. Talep yoğunluğundan dolayı kredi almak isteyenler elini çabuk tutsun. bir an önce müracaat etsin. Mehmet Altun- Bakkalbaşı

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık