Ana Sayfa Türkiye HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE SPOR ETKİNLİKLERİ

HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE SPOR ETKİNLİKLERİ

Harran Üniversitesi tarafından öğrenci ve personellere yönelik, 2-6 Mayıs arası gerçekleşecek olan spor faaliyetleri start aldı.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2016 Pazartesi 16:20
HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE SPOR ETKİNLİKLERİ

Osmanbey Yerleşkesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Kapalı Spor Salonunda başlayan faaliyetlerde; basketbol, voleybol, salon futbolu, masa tenisi, bisiklet yarışmaları yapılacak. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ise kan bağışı ve engellilere yönelik etkinlikler olacak.

Yapılan etkinlik ile ilgili bir açıklama yapan Harran Üniversitesi Sağlık-Kültür-Spor Daire Başkanlığı, Spor Şube Müdürü Okutman Emine Gözen;

 “Üniversitemiz personeli ve öğrencilerimize yönelik spor etkinliklerimiz başladı. Bu etkinliklerimiz 6 Mayısa kadar devam edecek, ayrıca bu etkinlikler içerisinde kan bağışı ve engellilere yönelik faaliyetler gibi sosyal sorumluluk projesi de yer alacak. Hemen hemen tüm fakültelerimiz katılacak, bu gibi etkinlikler öğrencilerimize ve personelimize pozitif katkı sağlıyor. Bu güzel faaliyetlerimize tüm çalışanlarımızı ve öğrencilerimizi bekliyoruz” dedi.

İlk gün öğrenciler arası basketbol maçı ile başlayan spor faaliyetleri, çalışan personel maçı ile devam etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star