Ana Sayfa Urfa Haberleri HARRAN ÜNİVERSİTESİNDEKİ GÜVENLİK PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

HARRAN ÜNİVERSİTESİNDEKİ GÜVENLİK PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

Harran Üniversitesinde görev yapan güvenlik personeline, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından güvenlik önlemleri konusunda eğitim verildi.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2016 Cuma 08:23
HARRAN ÜNİVERSİTESİNDEKİ GÜVENLİK PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ

Harran ÜniversitesindeYenişehir Yerleşkesinde 2 gün devam edecek olan eğitimlerle, üniversitede görev yapan güvenlik personeline, halkla iletişim,  kitle psikolojisi,  öfke kontrolü, stres yönetimi, kalabalık yönetimi,  şüpheli şahıs, paket ve benzeri maddelere karşı alınacak önlemler konusunda eğitimler veriliyor.
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü öğreticileri tarafından Harran Üniversitesinde görev yapan güvenlik personeline uygulamalı savunma eğitimi de verildi.

Öğrencilerin daha huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitim görmelerive güvenlik birimi olarak görevlerini en iyi şekilde yapmak için tüm personeli eğitimden geçireceklerini belirten Güvenlik Şube Müdürü Çetin Kılıç; “Koruma ve Güvenlik Birimi olarak sunmuş olduğumuz güvenlik hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve nitelikli güvenlik personeli yetiştirmek için Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden gelen eğitimciler, güvenlik personelimize; halkla iletişim, kitle psikolojisi, öfke kontrolü, stres vekalabalıkyönetimi, şüpheli şahıs, paket ve benzeri maddelere karşı alınacak önlemler ve savunma taktikleri alanında eğitim veriyorlar.

Güvenlik görevlilerimiz, görmüş oldukları eğitimlerini çalışma hayatına tatbik ederek, daha iyi ve kaliteli güvenlik hizmeti sunacaklardır” dedi.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık