Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri HARRAN ÜNİVERSİTESİ'NDEN UTANDIRAN HEDİYE

HARRAN ÜNİVERSİTESİ'NDEN UTANDIRAN HEDİYE

Eskişehir'de Üniversitelerarası Tükü Yarışmasında Harran Üniversitesi'ne Türkiye 1.Liği Kazandıran Bilal Çelik Bu Gün Osmanbey Kampüsünde Sahne Alacak.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2012 Cuma 06:12
HARRAN ÜNİVERSİTESİ'NDEN UTANDIRAN HEDİYE
Eskişehir'de Üniversitelerarası Tükü Yarışmasında Harran Üniversitesi'ne  Türkiye 1.Liği Kazandıran Bilal Çelik Bu Gün Osmanbey Kampüsünde Sahne Alacak.

Bu gün 15:30'da, Osmanbey Kampüsü Şenlik alanında düzenlenecek konserde, müzik öğretmenliği bölümü öğrencilerinden oluşan "GRUP ÇINAR" ile birlikte sahne alacak türkü ziyafeti verecek.

Öte yandan Eskişehir'de Üniversitelerarası Tükü Yarışmasında Harran Üniversitesi'ne  Türkiye 1.Liği Kazandıran Bilal Çelik'e ve Koro olarak Türkiye 4.sü olan ekibe, Rektör Mutlu'nun başarı ödülü olarak üzerinde "Harran Üniversitesi" yazan basit bir tükenmez kalem hediye etmesi üniversite içerisindeki bir çok öğrenci ve akademisyen tarafından çok basit bulundu. Rektör Mutlu'nun eleştirilere maruz kalmasına neden oldu.

Adının açıklanmasını istemeyen bir öğretim üyesi yaptığı açıklamada " Rektör bey,  medyatik olmak adına, dünyanın masrafını yaparken gözüne gelmiyor. Üniversitenin adını tüm Türkiye'ye duyuran öğrencileri basit bir tükenmez kalem gibi hediye ile tebrik etmesi üniversite adına utanç vermiştir. Gönül isterdiki rektör bey bu başarıyı medyaya taşısın, bu konudaki diğer öğrencilere, akademisyenlere çalışma yapacak herkese cesaret versin. " dedi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık