Ana Sayfa Urfa Haberleri HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİNDE KÖY OKULLARINA YARDIM İÇİN SIRA GECESİ

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİNDE KÖY OKULLARINA YARDIM İÇİN SIRA GECESİ

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Türkiye Gençlik(T Genç)Katkılarıyla Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından organize edilen “Köy Okulları Okuyor Projesi” kapsamında Şanlıurfalı öğrenciler tarafından Sıra Gecesi Konseri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2013 Cuma 17:47
HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİNDE KÖY OKULLARINA YARDIM İÇİN SIRA GECESİ

’Gönüllülük, gönlünce çalışmak değildir’

İlk olarak Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü Başkanı Mahmut Burak Kızılelma, katılım gösteren akademisyen ve öğrencilere teşekkür ederek, “ ’Gönüllülük, gönlünce çalışmak değildir’ misyonu ile çıktığımız bu yolda desteklerinden dolayı üniversite yönetimine, gönüllüsü olduğumuz T Genç’e ve TÖK Başkanı Nihat Buğra Ağaoğlu’na teşekkür ediyorum. Kısa sürede Güneydoğu Anadolu bölgesinde etkin faaliyetlerimiz ve sosyal projelerimiz devam edecektir. Gençlerimizin kişisel gelişiminde ve sosyal faaliyetlerde daha aktif rol almasını sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda başarılı adımlar atmaya devam edeceğiz. Harekete GENÇTİK ” diyerek sözlerini tamamladı.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü organizasyonunda Urfa Sıra Gecesi Ekibi sahne aldı. Tüm katılanların hep bir ağızdan söylediği şarkılar ve çekilen halaylarla coşkulu anlar yaşandı.

Programın ardından Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Kulübü tarafından Şanlıurfa Kültürünü tanıtım ve yaşatma adına katılımcılara çiğ köfte servisi yapılarak, Köy Okullarına yardım için bağış toplandı.

Şanlıurfa sıra gecelerinin vazgeçilmez grubu, otantik bir dinleti sundular. Yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlikte; Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hanifi Aslan,  Akademisyenler ve öğrencilerde yer aldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star