Ana Sayfa Urfa Haberleri Hasan Köselere Ödül

Hasan Köselere Ödül

Time Dergisi, Gazeteci Hasan Köseler’ede yılın Gazeteci ödülünü verdi.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2013 Perşembe 05:15
Hasan Köselere Ödül

TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam'ı Yılın Devlet Adamı seçen Time Dergisi, Gazeteci Hasan Köseler’ede yılın Gazeteci  ödülünü verdi. Gazeteci Hasan Köseler ödülünü Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin elinden aldı.


Okurlarının katılımı ile ödül alanları belirleyen Time Dergisi'nin ödül töreni Ankara Sürmeli Oteli'nde yapıldı. Tören siyaset, iş ve medya dünyasını bir araya getirdi.

YILIN DEVLET ADAMLARI

Siyaset dünyasının önemli isimlerinin katıldığı törende ilk olarak Yılın Devlet Adamı seçilen isimler açıklandı. Yılın Devlet Adamı ödülüne TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve TBMM Başkan Vekili Mehmet Sağlam layık görüldü. Cemil Çiçek'in komisyon toplantıları dolayısıyla katılamadığı törende Mehmet Sağlam'a ödülü Time Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Murat Polat tarafından verildi.

YILIN BAKANLARI VE GENEL BAŞKANLARI

Yılın Bakanı seçilen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Enerji Bakanı Taner Yıldız'ın ödülleri temsilcilerine verildi..Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici de Yılın Başarılı Siyasetçisi olarak ödül aldı.

YILIN MİLLETVEKİLLERİ

Törende İstanbul Milletvekili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Çandır, Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğulları ve Adana Milletvekili Ali Demirçalı'nın da aralarında bulunduğu isimler yılın milletvekili ödülüne layık görüldü.

YILIN BELEDİYE BAŞKANLARI

Bu yılın 10'uncusu düzenlenen törende Zihni Aldırmaz da Yılın Başarılı Belediye Başkanı olarak ödüle layık gördü. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ödülünü AKP Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu'nun elinden aldı. Törende ayrıca Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen gibi isimlere ödül verildi.

YILIN GAZETECİLERİ

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Gazeteci Yazar Hasan Köseler, ATV Haber Parlamento Muhabiri Salim Salimoğlu, ATV Haber Ankara Temsilcisi Mehmet Akarca, ATV Haber Spikeri Şebnem Sunar Küçük, Kanaltürk Televizyonu Ankara Temsilcisi Faruk Mercan gibi medya dünyasının ünlülerinin ödül aldığı törende, başarılı iş adamları da ödüle layık görüldü.


Anımsanacağı gibi daha önce de Meclis Dergisi Gazeteci Hasan Köseler’i” Yılın Başarılı Köşe Yazarı “seçmiş ve Hasan Köseler ödülünü ocak ayında düzenlenen törenle Ak PARTİ Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Abdulkadir Aksu’nun elinden almıştı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık