Ana Sayfa Urfa Haberleri HASTANEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

HASTANEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Şanlıurfa Harran Üniversitesinde Tıp Fakültesinde 48 yaşındaki Mehmet Ağulday, geçirdiği trafik kazasında sakat kaldığı için sigorta şirketine mahkemeye verdi.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2014 Salı 09:14
HASTANEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Şanlıurfa Harran Üniversitesinde Tıp Fakültesinde 48 yaşındaki Mehmet Ağulday, geçirdiği trafik kazasında sakat kaldığı için sigorta şirketine mahkemeye verdi.  mahkeme uzayınca üniversiteden istediği rapor verilmedi diye binanın üçüncü katından atlamak istedi.

Ağulday, istediği rapor verilmedi diye Harran üniversitesi Yenişehir yerleşkesindeki Tıp Fakültesi binasının üçüncü katından atlamak istedi. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis. İtfaiye ve sağlık ekipleri geldi.

Olay, Harran Üniversitesi Yenişehir yerleşkesinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 48 yaşındaki Mehmet Ağulday bir trafik kazası geçirdi. Geçirdiği trafik kazası sonrasında bacağından sakatlanan Ağulday, sigorta şirketine mahkeme açtı.  Üniversiteden rapor istedi.  İddiaya göre istediği rapor verilmeyince mahkeme uzadı.  Mehmet Ağulday daha sonra üniversite yetkilileriyle tartışarak, raporun istediği gibi verilmedi diye tepki gösterdi. Öfkesini alamayan Ağulday, daha sonra Yenişehir Yerleşkesinde bulunan tıp fakültesi binasının üçüncü katına çıkarak intihar etmek istedi.

Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri, aşağı branda açarak intiharı engellemek istedi. Müdahale sonucu intihardan vazgeçirilen Mehmet Ağulday, daha sonra sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık