Ana Sayfa Urfa Haberleri Havaalanı Rezaletine Kim Dur Diyecek?

Havaalanı Rezaletine Kim Dur Diyecek?

ŞURED Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Derneği Başkanı Kamil Türkmen Şanlıurfa'da aksayan uçak seferlerini eleştirdi.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2012 Çarşamba 17:53
Havaalanı Rezaletine Kim Dur Diyecek?

ŞURED Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Derneği Başkanı Kamil Türkmen yetkililere seslenerek, Şanlıurfa'da sürekli problemler yaşayan Şanlıurfa GAP Havaalanı sorununu eleştirdi.

ŞURED Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Derneği Başkanı Kamil Türkmen yaptığı açıklamada:

"Son günlerde yine Sisten dolayı uçak seferlerinin iptal olması hepimizi üzmektedir. Şanlıurfa nın bu şekilde gündemde kalması hiç hoş bir şey değil. THY Şanlıurfa seferlerinin saatlerini sırf bu yüzden erken saatlere almasına rağmen yinede bölgede sis olmaya devam etmektedir. Bu ne ilk nede son dur. İvedilikle Sayın Bakanımızdan ve Milletvekillerimizden Eski Havaalanı pistinin kış ayları boyunca açık tutulmasını talep ediyor. ve eski Havaalanına havacılık meslek yüksek okulu olarak ta kullanılması gerektiğine inanıyoruz. GAP havaalanının yapılmadan önceki hava tahmin raporları ve fizibilite çalışmalarının da kamuoyuna açıklanmasını istiyoruz. Türkiye nin en uzun pistine sahip havaalanımızın bu şekilde işlevini görmemesi utanılacak bir durumdur." dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık