Ana Sayfa Urfa Haberleri Havaş Pes Etti.

Havaş Pes Etti.

Urfa Haber köşe yazarı Abuzer Akbıyık'ın gündeme taşıdığı Ahin Güneş'in sürekli gündemde tuttuğu "HAVAŞ’dan, Şanlıurfa'ya yolcu bekleme salonu istiyoruz" talebine Havaş'tan çözüm geldi.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2013 Cuma 01:45
Havaş Pes Etti.

Geçtiğimiz aylarda Urfa Haber köşe yazarı Abuzer Akbıyık'ın gündeme taşıdığı, Urfa Haber köşe yazarı Ahin Güneş'in konuyu gündemde tutması sonucu Havaş yetkilileri sorunu çözecekleri konusunda açıklamalar yaptı.

Daha önce Urfa Haber tarafından bir kaç defa gündeme getirilen ve çözüm üretilmediği için tepkilere neden olan HAVAŞ,  Ahin Güneş'e yaptığı açıklama ile 17 Haziran 2013 tarihinde tamamlanmak üzere Şanlıurfa'ya yolcu bekleme salonu yapmak için kolları sıvadığını vurguladı.

Sitemiz imtiyaz sahibi ve köşe yazarı Ahin Güneş'e açıklamalarda bulunan Havaş yetkilileri yolcu bekleme sorunu için haber sonrasında yaşanan durumun çözümü için çalışmalara başladıklarını söylediler.

İşte Havaş'tan konuya ilişkin yapılan yazılı açıklama:

"Sayın Ahin Güneş,

http://www.urfahaber.net/haber/havas-yolculari-isyan-ettirdi-video--fotogaleri-14600.html linkinde yer alan haberinize istinaden cevabımızı bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Sayın Abuzer Akbıyık ile de paylaşmış olduğumuz gibi Şanlıurfa şehir merkezinde şirketimiz hizmet kalitesine uygun, yolcularımızın bekleme yapabilecekleri konforlu ve güvenli bir ofis bulunmuş olup, dekorasyon hazırlıkları devam etmektedir. Ofisimiz Urfa şehir merkezinde bulunan Abide Yanı Avşar Petrol İstasyonu içerisinde yer almaktadır ve dekorasyon hazırlıklarının 17 Haziran 2013 tarihinde bitirilmesi ve bu tarih itibari ile de hizmete alınması planlanmaktadır. Konuyu bilgilerinize sunar, şirket felsefemize uygun hareket edebilmek adına değerli geri bildiriminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Havaş Kurumsal İletişim Müdürlüğü" denildi.

 

Konuya ilişkin Ahin Güneş ise yaptığı açıklamada:

" Havaş yetkililerince yapılan açıklamalar elbetteki, sorunun çözümü noktasında çok sevindiricidir. Ancak; umarız ki  1 milyondan fazla nüfusa sahip Şanlıurfa için Havaş iki defadır verdiği ve bir türlü yerine getirmediği sözünde bu kez durur.  Şanlıurfa kamuoyunda bıraktığı ve kurumsal kimliklerine yakışmayan bu durumu bir an evvel çözerler.

Aksi taktirde, Havaş, Şanlıurfa'dan GAP Havaalanına ne kadar yolcu taşırsa taşısın, Şanlıurfa'da bıraktığı imajını asla değiştiremez.

Sonuç olarak, gerek şahsım, gerek köşe yazarımız Sayın Abuzer Akbıyık'ın bu işteki tek gayemiz şehrimizin haklarını objektiflik ilkesi içerisinde sonuna kadar savunmaktır.

Gönül isterdiki şehrin sivil toplum kuruluş temsilcileri ve siyasi dinamikleri bu işin takipçisi olsalardı. Sorunu Havaalanı devreye girdiği an da çözselerdi.

Herşeye rağmen, bu konudaki sitemimize kulak verip, bizi duyan ve her defasında geri dönüş yapıp soruna çözüm bulan, 17 Haziran tarihini veren tüm Havaş yetkililerine içimiz burkulsa da yine de teşekkür ediyoruz" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık