Ana Sayfa Güncel Havaş Yolcuları İsyan Ettirdi.. (VİDEO & FOTOGALERİ)

Havaş Yolcuları İsyan Ettirdi.. (VİDEO & FOTOGALERİ)

Şanlıurfa - GAP Havaalanı arasında yolcu taşımacılığı yapan Havaş Firması bekleme salonu olmadığı için yolcuların güneş altında beklemesine neden oluyor.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2013 Salı 01:33
Havaş Yolcuları İsyan Ettirdi.. (VİDEO & FOTOGALERİ)

Şanlıurfa - GAP Havaalanı arasında yolcu taşımacılığı yapan Havaş Firması Şanlıurfa'da yolcuların, Havaş Otobüsünün kalkış saatini beklerken oturabilecekleri bir salonunun olmayışı, güneşin altında kaldırımlarda beklemeleri hava yolu ile seyahat edecek yolcuları çileden çıkarıyor.

Geçtiğimiz aylarda Urfa Haber köşe yazarı Abuzer Akbıyık'ın gündeme taşıdığı, Urfa Haber köşe yazarı Ahin Güneş'in konuyu gündemde tutması sonucu Havaş yetkilileri sorunu çözecekleri konusunda açıklamalar yapmış, Akbıyık ve Güneş'e konu ile ilgili mail göndermişlerdi.

Ancak;

Aradan geçen sürede bir bir çalışmanın olmayışı Şanlıurfa'dan hava yolu ile seyahat eden vatandaşların tepkisini çekmeye devam etti.

Bazı vatandaşlar Havaş'ın Ankara'da yolculardan talep ettiği ücretin aynısını Şanlıurfa'da da talep ettiğini ancak aynı kaliteli hizmeti Şanlıurfa'da vermediğinin altını çizdi.

Bazı yolcular ise, Şanlıurfa'daki siyasetçilerin ve yetkililerin konuya duyarsız kalması sonucu Havaş'ın GAP'ın başkenti konumundaki Şanlıurfa'ya gerekli önemi vermediğini söylediler.

Havaş'ın Şanlıurfa'ya hizmet konusunda ağır davrandığını dile getiren vatandaşlar ayrıca, Havaş'ın yolcu salonu olarak derme çatma bir yapının yapılmasına karşı olduklarını, Şanlıurfa Otogarı içerisinde bir yere taşınmasının daha iyi olcağını söylediler.

 

 

 

 

Sitemizde konu ile ilgili çıkan haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

"Havaş’dan Şanlıurfa'ya Yolcu Bekleme Salonu İstiyoruz."

HAVAŞ "Bekleme Salonu Sorunu"nu Çözüyor

 

 

Urfa Haber - Özel

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star