Ana Sayfa Urfa Haberleri Haydi Gençler Yaz Spor Okullarına

Haydi Gençler Yaz Spor Okullarına

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yıldız, çocuk ve gençlerin ücretsiz olarak yaz spor okullarına katılabileceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2013 Çarşamba 05:10
Haydi Gençler Yaz Spor Okullarına

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız 05-18 yaş gruplarındaki çocuk ve gençlerin ücretsiz olarak yaz spor okullarına katılabileceğini söyledi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, çocukların ve gençlerin yaz spor okullarında serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebileceklerini ifade ederek,' 'Sporu toplumun her kesimine yaymak, çocuk ve gençlerimizin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak, içki, sigara ve tüm zararlı alışkanlıklardan korumak, ruhen ve bedenen sağlığı yerinde sportmen bir nesil yetiştirmek ve yönlendirmek için il merkezimizde ve ilçe merkezimizde yaz spor okullarını açıyoruz"dedi.

Açılacak olan yaz spor okullarının ücretsiz olduğunu ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız,' '05-18 yaş gruplarındaki gençlerimiz, Atletizm, Basketbol, Badminton, Güreş, Halk Oyunları, Hentbol, Judo, Karate, Masa tenisi, Satranç, Taekwondo, Voleybol, Yüzme, Tenis(kort), Futbol, Jimnastik gibi branşlara ücretsiz olarak katılabilirler. Ayrıca Sayın Valimiz Celalettin Güvenç'in talimatıylaYenice, GAP Vadisi içerisinde yer alan Cumhuriyet Parkı yüzme havuzlarını ücretsiz olarak gençlere açacağız. İnşallah bu vesileyle boğulma olaylarını önleriz"diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık