Ana Sayfa Urfa Haberleri HAYRAT’TAN ŞUOFİD’E ZİYARET

HAYRAT’TAN ŞUOFİD’E ZİYARET

Hayrat İnsani Yardım Derneği Gençliği engelliler günü vesilesiyle çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2016 Çarşamba 17:15
HAYRAT’TAN ŞUOFİD’E ZİYARET

Hayrat İnsani Yardım Derneği Gençliği, Engelliler Günü vesilesiyle Şanlıurfa Omurilik Felçlileri İstihdamı Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında engellilerin gününü kutlayan Hayrat Gençliği engelli vatandaşlar karanfil hediye etti.

Karaköprü’de bulunan dernek binasında gerçekleştirilen ziyaret’te Hayrat İnsani Yardım Derneği Gençlik üyelerini sıcak karşılayan Dernek Başkanı Habib Polat, engelli sorunları ile ilgili bilgi verdi.

Gençlerin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Habib Polat,  “Biz dernek olarak sorunlarımızı aşmak için bir çok çalışma yürütüyoruz. Bizim engelli olmamızdan çok bize çıkarılan engellerden dolayı zorluk çekiyoruz. Gençlerin bizi ziyaret etmesi gerçekten çok anlamlı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Genlik adına konuşan Fatih Culaz ise, Engelli vatandaşların yaşadıkları sorunlara dikkat çekerek, “Dışarıdan bakıldığında engelli sorunlarının ne kadar çok önemli olduğu pek anlaşılmıyor. Ancak bugün derneği ziyaret ettik buradaki ağabey ve kardeşlerimizle konuştuğumuzda durumun ne olduğunu çok daha iyi anladık” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star