Ana Sayfa Urfa Haberleri HAYTAP URFA'YA GELİYOR

HAYTAP URFA'YA GELİYOR

Hayvan Hakları Federasyonu Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hayvan bakım evlerinin ve sokakta yaşayan hayvanların durumunu yerinde incelemek üzere ‘’Anadolu İmdat Turu’’ kapsamında Şanlıurfa'ya gelerek incelemelerde bulunacak.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2014 Cumartesi 11:42
HAYTAP URFA'YA GELİYOR

Hayvan Hakları Federasyonu/ Genç HAYTAP Genel Koordinatörü Fırat Özgül, DOHAYKO Genel Başkan Yardımcısı ve HAYTAP Temsilcisi Mücella Çelik, DOHAYKO Temsilcisi  Esra Bozan ‘nın içerisinde bulunduğu Şanlıurfa'ya gelerek incelemelerde bulunacaklar.

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Orman ve Su işleri müdürlüğü ile görüşülerek yerel gönüllüler ile toplantılar düzenlenecek.

Gönüllü ve yetkili kişiler ile Büyükşehir Belediyesine ait Sahipsiz hayvan bakımevine ziyarete gidecek ve eksikleri tespit ederek düzeltilmesi için çalışmalar başlatacaklar.Kısırlaştırılmış, aşılı ve sokakta yaşamaya çalışan diğer hayvanlar içinde suluklar ve beslenme odakları kurularak yaşamlarını en iyi şekilde idame ettirmeleri hususunda yetkili mercilere bilgi verecek ve iş birliği içerisinde çalışma yürütecekler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star