Ana Sayfa Güncel "HDP’YE GÖNÜLLÜ OY VEREN ALÇAKTIR"

"HDP’YE GÖNÜLLÜ OY VEREN ALÇAKTIR"

Antalya'nın Gündoğmuş İlçe Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Özeren, kent merkezindeki ışıklı panoda yer alan mesajında HDP'lilere hakaret etti.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2015 Çarşamba 11:22

Özeren, "Camide namaz kılıp sandıkta HDP'ye oy veren Kürt benim kardeşim olamaz. Kardeşlik yüce bir makamdır. Alçaktan kardeş olmaz. HDP'ye gönülsüz oy veren korkaktır. Gönüllü oy veren alçaktır" dedi.

DHA'nın haberine göre İslam’ın reddettiği ırkçılığı hiçbir zaman kabul etmediğini iddia eden Mehmet Özeren, “Üstünlüğü ırkta gören bir zihniyeti de tasvip etmedim. 4 sene aralarında yaşayıp, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim Kürt halkını da hep din kardeşim diye bağrıma bastım. Ama iş değişti. Camide namaz kılıp sandıkta HDP’ye oy veren Kürt benim kardeşim olamaz. Kardeşlik yüce bir makamdır. Alçaktan kardeş olmaz. HDP’ye gönülsüz oy veren korkaktır. Gönüllü oy veren alçaktır. 1000 sene İslam’a bayraktarlık yapan bir millete silah çeken alçak oğlu alçaktır” diyerek hakaretlerini sıraladı.

Mehmet Özeren’in mesajı şöyle devam etti:

 “Ey Müslüman Kürt halkı. Ya yine HDP’ye oy ver, düşmanım ol, alçak ol ya karşı çık yüreklerde bayrak ol. Ama unutma kardeşime ne kadar şefkatli isem, düşmanıma o kadar cebbarım. Türk milleti rabbimin kafirlere karşı kılıcıdır. 1000 sene kardeşim oldun. İslam düşmanı mason uşaklarına uyup, düşmanım olma. Düşmanıma ne yaptığımı, kendileri güç yetiremeyince seni sahneye süren haçlı güruhuna sor. Karar hala ümit kesmediğimiz Kürt milletinindir.”

Başkan Mehmet Özeren, kendisine telefonla ulaşan DHA muhabirine, geçen hafta bir cenaze töreninde HDP’li olduğunu iddia ettiği bir grubun tatsızlık çıkardığını, bunun üzerine bazı siyasi partilerin de kendisini PKK sempatizanı gibi gösterdiğini, söz konusu mesajı bu nedenle yayınladığını söyledi.

İşte o mesaj:

kaynak:Odatv.com

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü resmen iptal oldu

Karaköprü resmen iptal oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık