Ana Sayfa Urfa Haberleri Hedef Yemyeşil Karaköprü

Hedef Yemyeşil Karaköprü

Karaköprü Belediyesinin hedeflediği ve çalışmaları son sürat bir şekilde devam ettirdiği yem yeşil bir Karaköprü projesi her geçen gün istenilen hedefe doğru bir adım daha yaklaşılıyor.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2013 Çarşamba 03:09
Hedef Yemyeşil Karaköprü

Bugünün çocukları, gençleri temeli bu dönemde atılan ağaçlandırmaların sayesinde gelecekte yem yeşil bir Karaköprü’de dikilen ağaçların gölgesinde temiz, huzurlu ve doğa ile baş başa bir şekilde yaşayacaktır.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “YEM YEŞİL BİR KARAKÖPRܒYE İMZA ATACAĞIZ”

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Park ve Bahçeler Müdürlüğünün arı gibi durmadan çalıştığını, 2013 yılı için 550 dönümlük yeşil alan çalışması başlatarak Karaköprü’yü yeşillendirmeye devam ettiklerini, yapılan bu çalışmaların içerisinde Ağaç dikimleri, her mahalleye yapılan sayısız parklar, Akpınar deresinin etrafındaki peyzaj çalışmaları, sivil toplum örgütleri, öğrenciler ve vatandaşlarla birlikte yapılan ağaçlandırma çalışmaları ve büyük bir alana sahip olan mesire alanların olduğunu belirterek “Yeşil gençlerimizin geleceğidir, Karaköprü yem yeşil bir geleceğe imza atıyor. Yeşili korumak hepimize düşer buradan tüm Karaköprü’lü vatandaşlarıma şunu söylüyorum, yeşile hep birlikte sahip çıkalım Karaköprü yem yeşil olsun yem yeşil Karaköprü, Şanlıurfa’ya da yakışıyor. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum kutluyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık