Ana Sayfa Urfa Haberleri Herkes birgün AK Partili olacak

Herkes birgün AK Partili olacak

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, birgün mutlaka herkesin AK Partili olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2011 Cuma 21:43
Herkes birgün AK Partili olacak
     AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, seçim çalışmaları nedeniyle sıkmadık el, çalmadık kapı, ayak basmadık yer bırakmamaya çalışırken, ziyaret ettiği vatandaşların genelinin AK Partili olduğu yada sempati duyduğu, siyasetle ilgilenmese bile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdikleri için birgün mutlaka herkesin AK Partili olacağını söyledi.

     “Görünen köye kılavuz istemez” diyen AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, yeni dönemin Şanlıurfa’ya hizmet etme dönemi olacağını belirterek, “Nihayet Şanlıurfa’mızda birlik beraberlik sağlandı. Başbakanımızın ilimizden aday gösterdiği Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in de gayreti ve tezcanlı oluşu diğer 11 arkadaşımızı da motive ediyor. Hepimiz düzenli olarak Şanlıurfa’nın en ücra köşesine kadar gidiyoruz ve herkese AK Parti Hükümetinin icraatlarını anlatıyoruz. Devlet Bakanımızın da Şanlıurfa’mıza geldiği 1 ayı aşkın süreden beri ilimizin sorunlarını ilk ağızdan dinleyerek tesbit etti. Acil çözüm gerektirenler için hemen talimat verdi ve yapılmaya başlandı bile. Diğer sorunlarımızı da bir takvime bağlayarak hangi sorunun ne zaman çözüme kavuşacağını, hangi hizmetlerin ne zaman yapılacağını belirterek kitapçık halinde vatandaşlarımıza dağıtacağız. Vatandaşlarımızın da bu taahhütnamemizi bilecek ve takip edecekler. Artık herkes birgün AK Partili olacak” dedi.

     Önen, bu dönem Başbakanımızın desteğiyle Şanlıurfa’nın sorunlarının çözüme kavuşacağı gibi yeni yatırımların da gerçekleştirileceğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star