Ana Sayfa Urfa Haberleri HİLVAN'DAKİ BOZUK YOLLAR ONARIM BEKLİYOR

HİLVAN'DAKİ BOZUK YOLLAR ONARIM BEKLİYOR

Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesinde 30 Mart yerel seçimlerin üzerinden yaklaşık 26 ay geçmesine rağmen ilçe merkezindeki bozuk yollar halen onarılmadı.

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2016 Cumartesi 13:16
HİLVAN'DAKİ BOZUK YOLLAR ONARIM BEKLİYOR

Hilvan İlçe merkezindeki yolların bozuk olmasının araçlarının arızalanmasına neden olduğunu belirten sürücüler,Ak Partili  Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a adeta ateş püskürüyor.

Hilvan’da 2009 yılından beri Başkanlık görevini yürüten Aslan Ali Bayık ilçenin cadde ve sokaklarında üst yapı  çalışmalarında 7 yıl boyunca kayda değer bir hizmet yapmaması  vatandaşların tepkisine neden oluyor.İlçe Merkezinde üst yapı çalışması yapılmadığını belirten vatandaşlar,  caddelerdeki bozuk yollar nedeniyle araçların sürekli arızalandığını ifade ettiler.

Yerel seçimlerin üzerinden yaklaşık 26 ay geçmesine rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı. İlçe merkezinde ve kenar mahallelerde caddelerin ve sokakların durumu içler acısı seçimler bitince hizmetler de yapılmıyor.7 yıldır bu Hilvan’a gerçek anlamda hizmetler yapılmıyor diyerek bozuk olan cadde ve sokaklarda çalışma yapılmamasına tepki gösterdiler.

İlçe merkezindeki yolların bozuk olmasından dolayı araçlarıyla yol almakta zorlandıklarını belirten araç sürücüleri yetkililere isyan etti. Yolda çok fazla çukur mevcut olduğunu belirten vatandaşlar şunları söylediler; Günde binlerce kişi bu yolu kullanıyor. Biz yetkililerden ilgi bekliyoruz ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.” Dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık