Ana Sayfa Spor HİZMET-İŞ SENDİKASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

HİZMET-İŞ SENDİKASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Şanlıurfa’da HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası tarafından düzenlenen futbol turnuvası start aldı.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2012 Salı 02:29
HİZMET-İŞ SENDİKASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Hizmet-İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Reşat Özmen, önümüzdeki yıllarda geleneksel hale getirmeyi planladıkları futbol turnuvasının, üyeler arasındaki kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlendiğini belirtti.

GAP Arena Stadyumu karşısında Eyüp Spor Tesisleri’nde başlayan turnuvanın başlama vuruşunu gerçekleştiren Hizmet-İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Özmen, sendikacılığın tek amacının sadece hak ve özgürlükleri aramak olmadığını belirterek, sendikacılığın asıl amacının insanlar arasında birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu söyledi.

Özmen “Hak-İş’e bağlı Hizmet İş Sendikası olarak ilk defa düzenlenen turnuvaya faaliyet alanımızda olan Şanlıurfa Belediyesi’ne bağlı müdürlüklerin büyük ilgi göstermesi onur verici bir durumdur. Amacımız işçi kardeşlerimiz arasında dostluk ve kardeşliği artırmak. İş başarısının yanı sıra arkadaşlarımızın birbirleriyle kaynaşmalarını sağlamaktır. Bu vesile ile turnuvamıza katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyor turnuvanın dostluk ve kardeşlik havasında geçmesini temini ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Belediyesi’ne bağlı 11 müdürlükten 13 ayrı takımın katıldığı turnuvada iki ayrı grup yer alıyor. Lig usulü oynanacak maçlar sonucunda iki grubunun lideri arasında final müsabakası oynanacak.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık