Ana Sayfa Urfa Haberleri HRÜ ÖĞRENCİLERİNDEN İSKENDERUN DEMİR ÇELİK’E ZİYARET

HRÜ ÖĞRENCİLERİNDEN İSKENDERUN DEMİR ÇELİK’E ZİYARET

Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, Öğrencilerinin mesleki becerilerini artırmak için İskenderun Demir Çelik A.Ş. üretim tesislerine gezi düzenlediler.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2015 Perşembe 04:20
HRÜ ÖĞRENCİLERİNDEN İSKENDERUN DEMİR ÇELİK’E ZİYARET

Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünce, öğrencilerin ders uygulamalarını yerinde görmek ve mesleki becerilerini artırmak üzere, Bölüm Başkanı Prof.Dr.Ali Sarıışık, Bölüm Öğretim üyeleri Prof.Dr.M.Arif Gürel ve Yrd.Doç.Dr.Recep Kadir Pekgökgöz gözetiminde 25 öğrencinin katılımıyla İskenderun Demir Çelik A.Ş. üretim tesislerine bir teknik gezi düzenlendi.


Amaçlarının öğrencilerinin pratik bilgilerini geliştirmek olduğunu söyleyen Bölüm Başkanı Prof.Dr.Ali Sarıışık; “Rektörlüğümüz tarafından bizlere tahsis edilen araç ile 25 öğrencimizi İskenderun Demir Çelik A.Ş. üretim tesislerine götürdük.

Fabrikanın her üretim kademesini gezdik. Fabrikanın teknik ve idari sorumluları gözetiminde öğrencilerimizi mesleki konularda bilgilendirdik. Çok verimli bir gezi olduğuna inanıyorum. Bize destek olan rektörlüğümüze ve fabrikada bize her konuda desteklerini esirgemeyen teknik ve idari sorumlulara teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık