Ana Sayfa Eğitim HRÜ SENATOSU SİVEREK'TE TOPLANDI

HRÜ SENATOSU SİVEREK'TE TOPLANDI

Harran üniversitesi (HRÜ) Senatosu Siverek'te toplandı.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2012 Perşembe 10:14
HRÜ SENATOSU SİVEREK'TE TOPLANDI
Rektör Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, toplantı öncesi Kaymakam Mahmut Hersanlıoğlu ve Belediye Başkanı Ali Murat Bucak'ı makamlarında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ziyaretin ardından sağlık meslek yüksek okuluna dönüştürülmesi planlanan eski devlet hastanesi binası ile eğitim kampüsüne dönüştürülmesi düşünülen 75. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nu ziyaret eden Prof. Dr. Mutlu, söz konusu binalarda incelemede bulundu.


Gümrük Hanı'nda basına kapalı olarak düzenlenen senato toplantısına katıldıktan sonra gazetecilere açıklamada bulunan Prof. Dr. Mutlu, senato üyeleriyle birlikte Siverek Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret ettiklerini ve neler yapabilecekleri konusunda fikir alış verişinde bulunduklarını belirtti.


Siverek'e müjdeli haberlerle geldiklerini ifade eden Mutlu, kendilerine tahsis edilmesi durumunda eski hastanenin sağlık hizmetleri meslek yüksek okulu olarak hizmete açmak için karar aldıklarını, 75. yıl okulunun da yine meslek yüksek okulu için eğitim kampusu olarak değerlendirileceğini kaydetti. 


AA
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star