Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Eğitim HRܒDE ZİRAAT FAKÜLTESİ MEZUNLARINI VERDİ

HRܒDE ZİRAAT FAKÜLTESİ MEZUNLARINI VERDİ

Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi,mezun olan öğrencilerine coşkulu bir mezuniyet töreni düzenledi.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2016 Cuma 08:39
HRܒDE ZİRAAT FAKÜLTESİ MEZUNLARINI VERDİ

Osmanbey YerleşkesiSpor Salonunda gerçekleştirilen törene, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Aydemir, Dekanlar, Öğretim Elemanları, mezun olacak öğrenciler ve aileleri katıldı.

Törende, Ziraat Fakültesini başarı ile bitirip, dereceye girenlere başarı belgeleri ve plaketleri verildi.

SİZLER TARIMIMIZA YÖN VERECEK GELECEĞİMİZSİNİZ

Tören öncesi konuşan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “ Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin herkes yemek yemek zorunda, yemeğin yolu da ziraattan geçiyor. Sizler tarımımıza yön verecek geleceğimizsiniz. Ailelerimiz emek ve zorluklarla sizleri yetiştirip buralara gönderdi, sizlerde karşılığında okulunuzu güzel bir şekilde bitirip, diplomanızı alacaksınız. Yolunuz açık olsun, ne zaman ihtiyaç duyarsanız biz sizinleyiz ve her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

KAPIMIZ HER ZAMAN SİZLERE AÇIK

Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Aydemir ise; “Dört yıl çok hızlı geçti bunu arkaya bakınca anlıyoruz. Asıl hayat şimdi başlıyor, burada hayatınızın önünü açacak olan bilgilerle donandınız. Biz tüm hocalar olarak elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz. Bu konuda eksiklerimiz, kusurlarımız olmuşsa da affınıza sığınıyoruz. Bundan sonra bir birey olarak toplumda kendinizi ispat edeceğiniz, mesuliyet alacağınız bir hayat var önünüzde. Harran Üniversitesi olarak kapımız her zaman sizlere açık, bunu sizden önceki öğrencilerimize de söyledik. Bunun sözde olmadığını kendilerinden öğrenebilirsiniz, biz her zaman sizin destekçiniz olacağız.Yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi.

Tören, öğrencilerin davul zurna eşliğinde eğlenmesi, kep atma ve havai fişek gösterileri ile son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık