Ana Sayfa Güncel HSYK ve Yargıtay Üyeleri Urfa'ya Hayran Kaldı

HSYK ve Yargıtay Üyeleri Urfa'ya Hayran Kaldı

Şanlıurfa’da Adalet Akademisi tarafından düzenlenen Eğitim Çalıştayına katılmak üzere kente gelen HSYK ve Yargıtay Üyeleri, Şanlıurfa'ya hayran kaldılar.

Giriş Tarihi: 2 Nisan 2017 Pazar 13:18
HSYK ve Yargıtay Üyeleri Urfa'ya Hayran Kaldı

Şanlıurfa’da Adalet Akademisi tarafından düzenlenen Eğitim Çalıştayına katılmak üzere kente gelen HSYK Üyeleri, Şanlıurfa'ya hayran kaldılar.

Şanlıurfa’da Adalet Akademisi tarafından düzenlenen Eğitim Çalıştayına katılmak üzere kente gelen HSYK Üyesi Muharrem Özkaya, Yargıtay Üyeleri Hüseyin Tuztaş, Refik Eğri ve Süleyman Arslan, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Adalet Komisyonu Başkanı Adem Aygün ve diğer hakim ve savcılarla birlikte Harran’daki tarihi yerleri gezdi.

Tarihi üniversite, Ulu Cami, kale ve Harran Evlerini gezen heyet, tarihi kente hayran kaldıklarını dile getirdi. Harran Kaymakamı Temel Ayca’nında katıldığı görüşmede Peygamberler şehri Şanlıurfa’da bulunmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden HSYK Üyesi Özkaya: “Eğitim faaliyetlerimiz için geldiğimiz Şanlıurfa’da çok güzel karşılandık. Cumhuriyet Başsavcımız Uğurhan Kuş, Adalet Komisyonu Başkanımız Adem Aygün ve diğer tüm arkadaşlarımıza gösterdikleri misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyoruz. Daha sonraki eğitimlerde de birlikte olmayı ümit ediyoruz” dedi. 

 

 

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kuyuya düşen keçiyi itfaiye kurtardı

Kuyuya düşen keçiyi itfaiye kurtardı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık