Ana Sayfa Urfa Haberleri HÜKÜMLÜLERDEN BÜYÜKHATİPOĞLU’NA ZİYARET

HÜKÜMLÜLERDEN BÜYÜKHATİPOĞLU’NA ZİYARET

Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne tabi olan hükümlüleri topluma kazandırmak ve onları meslek sahibi edindirmek için Şanlıurfa İl Özel İdaresi tarafından düzenlenen kursa katılan 27 kursiyer kursu başarı ile tamamladı.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2013 Pazar 07:19
HÜKÜMLÜLERDEN BÜYÜKHATİPOĞLU’NA ZİYARET

Denetim Serbestlik Müdürü Sinan Yaşar, Kurs Öğretmeni Muzaffer Ercan ve Makine Mühendisi Yusuf Demir ve 27 kursiyer ile beraber İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Denetim Serbestlik Müdürü Yaşar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’na katkılarından dolayı kursiyerler adına teşekkür ederek, “Böyle bir projenin kendileri için külfetli olmasından dolayı hayalden öte bir şey olmadığını ancak bu konuyu size ilettiğimizde her türlü projede destek vereceğinizi belirttiniz. Bizde hocalarımız nezaretinde çalışmalara başladık, kursu tamamlayan tüm arkadaşlarımız iş imkanına sizin sayenizde kavuştular. Ben bize sağladığınız bu imkanlardan dolayı tüm kursiyerlerin ve aileleri adına size teşekkür ediyorum, bir çok insanın hayır duasını özellikle hükümlü ailelerinin hayır dualarını ve minnet ifadelerini size iletmek istedim” dedi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, “İlimizdeki birçok sosyal projeye Sayın Valimiz Celalettin Güvenç’in talimatlarıyla katkı sağlıyoruz. Vefa gösterdiğiniz için size teşekkür ederim. Bu projede emeği geçen başta siz olmak üzere hocalarımıza ve kursu tamamlayan arkadaşları kutluyorum, Kursu tamamlayan arkadaşların bir kısmının hemen iş bulması bizi fazlasıyla memnun etti. Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Faruk Çelik’in Urfa’daki köylere kilit parke taş döşenmesi yönünde bizlere talimatları bulunmakta bu kapsamda bu arkadaşların bu çerçevede iş bulması olası gözüküyor. Ayrıca kurumumuza ait kilit parke taş üretim fabrikamızda bu arkadaşlar çalışma imkanına kavuştular. Yeter ki arkadaşlarımızı kazanalım, bundan sonrada her konuda sizlere destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık