Ana Sayfa Magazin Hülya Avşar Sezonu Şanlıurfa'ya Kuma Gelen Gülten le Açtı (video)

Hülya Avşar Sezonu Şanlıurfa'ya Kuma Gelen Gülten le Açtı (video)

Hülya Avşar adıyla klasikleşen Hülya Avşar Şov yeni sezonunu gafla açtı. Hülya Avşar ülke gündemine ne kadar uzak olduğunu hem yaptığı gafla, hem de söylediği sözler ortaya koydu.Avşar'ın geceye damgasını vuran konuğu ise Canan Nine oldu.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2011 Cuma 19:46
Hülya Avşar Sezonu Şanlıurfa'ya Kuma Gelen Gülten le Açtı (video)
Yeni sezona yine TNT ekranlarında merhaba diyen Hülya Avşar'ın yeni sezon ilk bölümü yine dopdoluydu. Hülya Avşar Show'un konukları; Pop Müziğin tartışılmaz ismi Mustafa Ceceli, dedektiflerin en yakışıklısı Memoli- Emre Kızılırmak, Memoli dizisinin güzeller güzeli köylü kızıÖzlem Yılmaz, Memoli'nin tatlı belası Burcu Esmersoy'du, Google'nin yeni fenomeni Canan Nine ve programına daha önce de konuk ettiği İstanbul'da muhasebeciyken 18 yaşında Şanlıurfa'ya kuma giden Gülten'di.

Ekranlara 3 ay sonra dönen Hülya Avşar Şov'un açılışında konuşan Avşar kızı programında ülke gündemine dair göndermelerde de bulundu. Kadına şiddetten mecliste pantolon krizine, ÖTV zammından memurların Cumartesi mesaisine kadar varana kadar bir çok konunun üzerinde duracağını söyledi.

BAKANIN ADINI YANLIŞ SÖYLEDİ

Enerji ve Tabii Kaynakları Taner Yıldız'ın çok tartışılan "Cumartesi günleri de çalışılsın" sözlerini gündemine alan Hülya Avşar, eline tutuşturulan bilgi notunda, bakan Taner Yıldız'ın adını "Taner Yılmaz" olarak telaffuz etti. Yaptığı yanlışın farkına varmayan Hülya Avşar, bu öneriye sıcak bakmadığını da sözlerine ekledi.HÜLYA TÜRKİYE'YE FRANSIZ
Avşar kızı, bakanın ismini yanlış telaffuz ettikten sonra ülke gündemine Fransız kaldığını, mecliste yaşanan "pantolon" krizinde de gösterdi. Vakit Yazarı Nusret Çiçek'in "Kadının pantolon giymesi teşhirciliktir" sözlerini enteresan bulduğunu kaydeden Hülya Avşar, bu düşünceye sonuna kadar karşı çıktığını söyledi. Avşar kızı Vakit yazarının sözlerini değerlendirirken, mecliste pantolon giymenin serbest bırakıldığını ve bu nedenle yazarın söylediklerinin çelişkili olduğunu söyledi. Ülke gündemine uzak olduğu her halinden belli olan Hülya Avşar, BDP'nin meclise pantolonun serbest bırakılmasından haberdardı ancak, Meclis Genel Kurulu'nda kadın milletvekillerinin pantolon giyebilmesi için düzenlenen iç tüzük değişikliği görüşülecekken, BDP son anda verdiği bir değişiklik önergesiyle pantolonun yanı sıra türban serbestisi ile erkeklerin kravat takma zorunluluğunun da kaldırılmasını istemesinden ve bu değişikliğin geri çekildiğinden haberdar değildi.

CANAN NİNE KIRDI GEÇİRDİ

Erdoğan'a taziyede bulunmak için saatlerce yağmur altında bekleyen Canan Nine, Hülya Avşar'ın konuğu oldu. Canan Nine, kendine has şivesi ve söylemleri ile Hülya Avşar'ı gülme krizine soktu.
CANLI YAYINDA NAMUS KAVGASI
Gençlik resimlerini Hülya Avşar'a gösteren Canan Nine, dul kaldığını söyledi. "Kenar mahalle kızı değilim" diyen Canan Nine "Ben bir aile çocuğuyum." dedi. Siyaseti yakından takip ettiğini ifade eden Canan Nine, canlı yayında Hülya Avşar ile "namus" kavgasına tutuştu. Kadının kendine sahip olması gerektiğin söyleyen Cana Nine, Avşar kızı ısrar edince sinirlenerek "Randevu mu açaydım, dul kadınım ben. Namusumu korudum." dedi.

JETON SONRA DÜŞTÜ
Hülya Avşar'ın sırt dekolteli elbise giydiğini söyleyen Canan nine "Sen üşüyeceksin diye ödüm kopuyor. Şu atkımı omuzlarına saracağım üşümesin diye. Zatürre olursun çırılçıplak" deyince stüdyo kahkahalara boğuldu.

BEYAZ GAZETE
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık