Ana Sayfa Urfa Haberleri Hülya Okur, artık Urfa Haber'de

Hülya Okur, artık Urfa Haber'de

Haberx, haber sitesi deneyimli editörlerinden Hülya Okur artık, köşe yazıları ve röportajları ile Urfa Haber'de

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2011 Salı 18:41
Hülya Okur, artık Urfa Haber'de
Haberx, haber sitesi deneyimli editörlerinden Hülya Okur artık, köşe yazıları ve röportajları ile Urfa Haber'de

Özellikle, yaptığı röportajlarla internet dünyasında adından sıkça söz ettiren deneyimli gazeteci - yazar Hülya Okur, Urfa Haber'de de yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Okur " Urfa Haber'i uzun yıllardır takip ediyorum, profesyonel ve objektif yayıncılık ilkesinden asla taviz vermediklerini gördüm. Şanlıurfa'yı ve Şanlıurfa'lıları çok seviyorum. Yaptığım ve yapacağım yazı ve röportajlarla Urfa Haber vasıtası ile dahada geniş kitlelere ulaşacağımıza eminim. Bilindiği üzere ben www.haberx.com da haber ve röportajlar yapıyorum. Ama bundan böyle; haberx'in yanı sıra Urfa Haber içinde bu çalışmalarımı sürdüreceğim.

Tüm Şanlıurfa'lılara buradan hem selamlarımı gönderiyorum. Hemde bayramlarını en içten dileklerimle kutuluyorum" dedi.

Urfa Haber, Ankara temsilcisi Abdullah Cengiz'in özel girişimleri ile Urfa Haber yazın ailesine katılan Hülya Okur için Abdullah Cengiz yaptığı açıklamada " Hülya Okur hanım, yaptığı röportaj ve köşe yazıları ile Türkiye gündeminde olan bir gazeteci arkadaşımız. Onun Urfa Haber'de yer alması hem okurlarımız hemde bizim açımızdan büyük katkı sağlayacaktır. Beni kırmayıp, Urfa Haber'de yer alması bizim için büyük mutluluktur" dedi.

Urfa Haber imtiyaz sahibi Ahin Güneş ise " Hülya hanım gibi deneyimli, profesyonel ve aydın bir gazeteci arkadaşımızla çalışmak bize büyük kazanımlar sağlayacaktır. kaldı ki Hülya hanımın bayan oluşu, bölgemizde bu mesleğe ilgi duyupta cesaret edemeyen bir çok genç bayan kardeşimizde ilham kaynağı olacaktır. Hülya hanımın yaptığı ve yapacağı çalışmalar internet dünyasında derin izler bırakacaktır. Kendisine arkadaşımızın teklifini kırmayıp urfahaber'e katıldığı için teşekkürlerimi sunuyorum" dedi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık