Ana Sayfa Urfa Haberleri Huzur Operasyonunda 9 Suriyeli Kadın Gözaltına Alındı

Huzur Operasyonunda 9 Suriyeli Kadın Gözaltına Alındı

Şanlıurfa'da 400 polisin katılımıyla düzenlenen huzur operasyonunda eğlence mekanlarında konsomatris olarak çalıştıkları öne sürülen Suriyeli 9 kadın gözaltına alındı

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2015 Perşembe 13:47
Huzur Operasyonunda 9 Suriyeli Kadın Gözaltına Alındı

Kentteki huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde; Güven Timleri, Önleyici Hizmetler ve Narkotik Suçlarla Mücadele şube ekiplerinden oluşan 400 polis, akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü bahçesinde toplanarak denetlenecek adresleri belirledi.

Ekipler, sirenler eşliğinde çıktıkları emniyetten zabıtalarla birlikte kent merkezindeki eğlence merkezlerini denetledi. Yaklaşık 3 saat süren ve 21 mekanın arandığı denetimde konsomatris olarak çalıştıkları iddia edilen Suriyeli 9 kadın gözaltına alındı, alkol satışı yapıldığı saptanan 1 iş yeri ise mühürlendi.

Gözaltına alınan Suriyeli kadınlar, Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sınır dışı edilmek üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

YORUMLAR
  • yorum2015-02-05 16:46:19mehmet demir..

    AKP döneminde alkole baskı zam var. ama kuru içenlere birşey yok..çünkü kuruyu kendileri pazarlıyor...adını bilmeyenlere, zaralarını anlatmak bahanesi ile kendileri ..tanıtıyorlar..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık