Ana Sayfa Urfa Haberleri İBADETHANELERİN İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

İBADETHANELERİN İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

Haliliye Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin ihtiyaçları karşılanmaya devam ediliyor.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2015 Cuma 04:00
İBADETHANELERİN İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

Haliliye Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin ihtiyaçları karşılanmaya devam ediliyor.

Vatandaşların talepleri doğrultusunda ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin ihtiyaçlarını tek tek gideriliyor. Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin temiz ve feraha kavuşması için koordineli bir şekilde çalışma yürütüyor.

Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan 99 ibadethanenin lavabolarına sıvı sabunluklar takılarak eksiklikler giderildi. Temizlik çalışmalarının yanı sıra ibadethanelerin çevre düzenlemesi, yeşillendirme çalışmaları ve ihtiyaç halinde kilitli parke taşı döşeme çalışması da yürütülüyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan tüm ibadethanelerde planlı olarak ilerleyen çalışmalar kapsamında, ihtiyaç analizlerinin ardından yol, bahçe, temizlik, yeşillendirme ve onarım çalışmaları yapılıyor.

Ayrıca, Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 2 adet mobil temizlik aracıyla cami, taziye evi ve cemevlerinin temizlik çalışmalarına da aralıksız olarak devam ettiriliyor.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da yeni tehlike: İnternet kafeler

Urfa'da yeni tehlike: İnternet kafeler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık