Ana Sayfa Magazin İBRAHİM TATLISES, ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

İBRAHİM TATLISES, ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Ünlü sanatçı, hakkında çıkan 'Tedavisi için otellerini satıyor' haberlerine Instagram hesabından, "Kafayı yediniz, satmadan da halledebilirim!" diyerek tepki verdi.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2015 Cumartesi 09:37
İBRAHİM TATLISES, ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Amerika'da süren tedavisi için konaklarını sattığı yönünde iddialar ortaya atılan İbrahim Tatlıses haberin kupürünü sosyal medya hesabından paylaşarak adeta öfke kustu. İşteİbrahim Tatlıses'in o satırları:

"KAFAYI YEDİNİZ GALİBA"

"Habire saçmalıyorsunuz; 13 milyona varsa bir yer hakikaten ben satın alacağım. Bitez'de öyle bir yerin arsasını alamazsınız kafayı yediniz galiba. Yok tedavi için satıyormuş falan sizlerin yüzünden ticarette yapamayacağım!"

"TEDAVİMİ SATMADAN DA HALLEDEBİLİRİM"

"Ben tedavi için falan da satmıyorum satmadan da halledebilirim. Allah'a şükür ben bitti demeden İbrahim Tatlıses bitmez! Öyle dostlarım var ki bir telefonla bile halledebilirim."

"İNSANLARI ÖLMEDEN MEZARA KOYUYORSUNUZ"

"N'oluyor be insanları ölmeden mezara gömüyorsunuz! Ayıp oluyor ama… Yok tedavi içinmiş de falan filan da! Sattırmadığınız bir yerim kalmadı be ne bitmez tükenmez yerlerim varmış yine söylüyorum ben bitti demeden TATLISES BİTMEZ.!!!

 

 

 

kaynak: haberler.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz İdo hastanelik oldu

İdo hastanelik oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star