Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri İBRAHİM TATLISES: "YUSUF'A PARA YARDIMI YAPMADIM"

İBRAHİM TATLISES: "YUSUF'A PARA YARDIMI YAPMADIM"

Şanlıurfa'da silahla başından yaralanan 9 yaşındaki Yusuf Demirel'in babası ile basın açıklaması yapan İbrahim Tatlıses, "Ben maddi bir yardımda bulunmadım."

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2012 Perşembe 11:04
İBRAHİM TATLISES:
Ailenin maddi bir desteğe ihtayacı yok. Ben manevi olarak destek oluyorum. Sayın Başbakan'ın gelip beni ziyaret etmesi beni mutlu etti. Moralmen bittim dediğim an tekrardan ayaklandım, güçlendim" diye konuştu.

Yusuf'un babası İbrahim Halil Demirel (45) ile kameralar karşısına geçen İbrahim Tatlıses, "Ben çocuğa sahip çıkmadım. Allah sahip çıktı. Damdan düşen damdan düşenin halinden anlar. Çocuğun bu kaderinde var. Değerli bir dostum duymuş. 'Yardım etmemiz gerekiyor' dediler. Magandalara burdan sesleniyorum. Bu tür kazalarda illaki onların parmağı var. Kader ama kaderi de yaratan onlar. Allah ailesine bağışlasın. Bütün dünyadan dua bekliyoruz. Çünkü ben dualarla ayaktayım. Kendi gücüm değil. Biz bize düşen görevi yaptık. Masrafla ilgisi yok. Ben maddi bir yardımda bulunmadım. Ailenin maddi bir desteğe ihtayacı yok. Ben manevi olarak destek oluyorum. Sayın Başbakanın gelip beni ziyaret etmesi beni mutlu etti. Moralmen bittim dediğim an tekrardan ayaklandım, güçlendim" diye konuştu. Baba İbrahim Demirel ise çocuğunun biran evvel sağlığına kavuşması için dua ettiklerini söyledi.

Kaynak: hurriyet.com.tr


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa beklediği yağmurlara kavuştu

Urfa beklediği yağmurlara kavuştu

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık