Ana Sayfa Urfa Haberleri İDAM SEHPALARI DİRENİŞİ DURDURAMAZ

İDAM SEHPALARI DİRENİŞİ DURDURAMAZ

Eğitim bir sen karakoyun iş merkezinde yaptığı açıklama ile mısır cumhurbaşkanı mursi’ni idam cezasına çarptırılmasını kınadı.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2015 Pazartesi 10:50
İDAM SEHPALARI DİRENİŞİ DURDURAMAZ

Eğitim bir sen karakoyun iş merkezinde yaptığı açıklama ile Mısır Cumhurbaşkanı Mursi’ni idam cezasına çarptırılmasını kınadı.

Grup adına adına açıklamayı yapan şube başkanı ibrahim coşkun Mursi’ye ve Mısır halkına karşı veriline haksız, hukuksuz kararları ve alçakça saldırıları, despotizmi şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. dedi.

Haklı olanları cezalar susturamaz diyen Coşkun, milletin seçtikleri yargılanamaz, siyasi kararlarla özgür düşünce esir alınamaz, baskı, dayatma, idam sehpaları direnişi durduramaz. şeklinde konuştu.

Açıklamada bölge devletlerine ve BM’ne de vurgu yapılarak, İran, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Körfezin baronları ve tüm Ortadoğu ülkeleri bu zulme seyirci kalırsa 3 maymunu oynamaya devam ederse tarih bunu da affetmeyecektir. İnsanlık affetmeyecektir. Vicdanlar affetmeyecektir denildi.

YORUMLAR
  • yorum2015-05-19 08:06:27MAHMUT

    bunlar AKP MUSLUMANLARI

  • yorum2015-05-18 15:04:02serhat

    hdp nin mitingini haber bile yapamayan urfa haber bu kendine müslümanları haber yapıyor. korkmayın kimseden allah cc den korkun.....

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık