Ana Sayfa Urfa Haberleri İDRİSOĞLU'NDAN MUHTEŞEM URFA DÜĞÜNÜ

İDRİSOĞLU'NDAN MUHTEŞEM URFA DÜĞÜNÜ

Şanlıurfa'nın tanınmış restoran işletmecilerinden ve sitemiz köşe yazarı Şeyhmus İdrisoğlu'nun oğlu düzenlenen düğün töreni ile Mehmet İdrisoğlu, Filiz Aslan ile hayatını birleştirdi.

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2012 Pazartesi 05:35
İDRİSOĞLU'NDAN MUHTEŞEM URFA DÜĞÜNÜ

Şanlıurfa'da tanınmış restoranlardan "ŞIHIN YERİ" ilşletmecisi ve Urfa Haber köşe yazarı Şeyhmus İdrisoğlu'nun oğlu, Mehmet İdrisoğlu dün akşam Vali Konağı Düğün Salonu'nda binlerce davetlilinin katıldığı düğün töreni ile Filiz Aslan ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi.


Şanlıurfa'nın tanınmış yüzlerce ailesinin davetli olduğu düğünde gelin ve damadın mutluklarını paylaşan seçkin davetliler davul zurna ve bir brinden güzel canlı müzikle halay çekip, dans etti. Düğünde ilk halayı konuklardan, Avukat Mustafa Hartavi'nin başlatması salonda bulunan davetliler tarafından yoğun zılgıt ve alkış aldı.


Düğünde gelin ve damadın kirveliğini Şanlıurfa'nın tanınmış simalarından Şevket Yamangöz yaptı. Düğün merasimi sırasında çiftin resmi nikahlarını Şanlıurfa Belediyesi Nikah Memuru Mahmut Alper tarafından, Şevket Yamangöz ve İsmail Aslan'ın şahitliğinde kıyıldı. Salondaki davetlilere yemek ikramından sonra davul ve zurna eşliğinde konuklar halay çekti. Gelin ve damat dansa kaldırılıp, baş başa dans etmeleri konuklardan alkış aldı.


Düğünde gelin ve damadın halay çekip, dans etmesi esnasında üstlerine saçılan dolarlar havada uçuştu.
Oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Şeyhmus İdrisoğlu hayatının en heyecanlı anlarından birini yaşadığını ifade ederek, düğünlerinde kendilerini yalnız bırakmayan, akrabalarına, dostlarına ve konuklarına şükranlarını sunduğunu ifade etti. İdrisoğlu ailesinin düğününe ayrıca tutuklu bulunan Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan'da yazılı bir mesaj göndererek çifte mutuluklar dileğini iletti. Ayhan'ın gönderdiği mesaj okunduğu sırada salonda Ayhan'ın mesajı için yoğun zılgıt ve alkış sesleri yükseldi.


Düğün pastasının gelin ve damat tarafından kesilmesinden sonra, konuklara ikramı yapıldı. Düğün gece geç saatlere kadar davul zurna ve müzik eşliğinde halaylar çekilerek sürdü.

Düğüne katılan davetliler son dönemde yaşadıkları en güzel düğün olduğunu ifade ettiler.

 

Bizde Urfa Haber yazın ailesi olarak, köşe yazarımız Şeyhmus İdrisoğlu'nun oğlu Mehmet İdrisoğlu ve eşi Filiz İdrisoğlu'na bir ömür boyu mutluklar diliyoruz.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık