Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri İHMALKARLIK ÖLÜM GETİRDİ

İHMALKARLIK ÖLÜM GETİRDİ

Şanlıurfa’da kalp kapakçığında yırtık olan ve hastane hastane dolaştırılan 32 yaşındaki Avni Bulut’un yakınlarının serzenişini dün ekranlara getirmiştik. Bugün ise serzenişin yerini ağıtlar aldı. Sebebi ise hastaları, hayatını kaybetmişti ve artık aralarında değildi.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2014 Pazartesi 06:10
İHMALKARLIK ÖLÜM GETİRDİ

Daha 32 yaşındaydı. 4 çocuk babasıydı. Kalp kapakçığı yırtık ve tedavi olmak için kapı kapı dolaşıyordu. O sesini duyurmaya çalışa dursun bazıları sesini duymamaya inat etmişti. Yer yok diyerek hastane hastane dolaştırılmıştı. Vücuda daha fazla bu ilgisizliğe dayanamadı. Sabah saat 6 sularında yakınlarını perişan eden o haber geldi. Avni Bulut hayatını kaybetti.

Oysaki dün hasta yakınları, televizyonda hastalarının içinde bulunduğu durumu dile getirmişlerdi. Hastanede yer olmadığını ve Osmaniye’ye sevk edildiğini söyleyen hasta yakınları yetkililerin duyarsızlığına vurgu yapmışlardı.

Bugün ise bu serzeniş yerini acıya bıraktı. 32 yaşındaki Avni Bulut’un vücuda daha fazla bu acıya dayanamadı ve göz göre göre ölüme gitti. Acılı aile ise durumu yargıya taşıdı. İhmal olduğu iddiasıyla durum adli tıpa intikal etti. Hayatını kaybeden Bulut’un yakınlarının Adli tıp önündeki feryatları yürekleri burktu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık