Ana Sayfa Urfa Haberleri İHTİYAÇ SAHİPLERİNE HER GÜN SICAK YEMEK

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE HER GÜN SICAK YEMEK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, hayırseverler tarafından kurulan gönüllü kuruluşlar aşevini ziyaret ederek, ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ikramında bulundu.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2016 Perşembe 11:33
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE HER GÜN SICAK YEMEK

Hayırsever vatandaşların ve  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin desteklediği aşevini ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, sıcak yemek almaya gelen vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini dinledi.

Yemek kazanlarının önünde gelen vatandaşlara ikramda bulunan Başkan Çiftçi, bağışlardan ve yapılan yardımlardan dolayı hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi olarak bu tür çalışmaları her zaman destekleyeceklerini vurgulayan Başkan Nihat Çiftçi, "Hamd olsun Hayırseverlerin bağışlarıyla maddi durumu olmayan vatandaşlar için burada her gün sıcak yemek ikram ediliyor. Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, bu aş evine verdikleri katkıdan dolayı bütün hayırseverleri tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak Aşevimizin talepleri noktasında duyarsız kalmıyoruz. Amacımız insanlara ulaşabilmek. Hepimiz el birliği ile bu tür yerlere sahip çıkmalıyız. Aşevinde emeği geçen bütün çalışanlara herkes adına teşekkür ediyorum" dedi.

Gönüllü Kuruluşlar Aşevi Yetkilisi Ali Topal ise , Aşevinde her öğün dağıttıkları yemeğin yanında ekmek desteğinde bulunan Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek, "Uzun yıllardır hayırsever iş adamlarının yardımlarıyla, maddi durumu iyi olmayan insanlara burada sıcak yemek ikram ediyoruz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız bugün bizlere ziyaret ederek onurlandırmıştır. Başkanımız Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyorum. Allah razı olsun kendilerinin de katkıları her zaman devam ediyor. Burada vatandaşlarımıza ikram ettiğimiz sıcak yemeğin yanındaki ekmeği Başkanımız Nihat Çiftçi'nin talimatıyla Büyükşehir Belediyemiz tarafından temin etmekteyiz. Kendilerine bütün vatandaşlar adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık