Ana Sayfa Urfa Haberleri İkra-Der'den Suriyeli Aileye Yardım

İkra-Der'den Suriyeli Aileye Yardım

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İKRA-DER) tarafından 14 kişilik Suriyeli aileye yardımda bulunuldu.

Giriş Tarihi: 13 Temmuz 2013 Cumartesi 11:55
İkra-Der'den Suriyeli Aileye Yardım

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İKRA-DER) tarafından 14 kişilik Suriyeli aileye yardımda bulunuldu. Siverek'te yapmış olduğu yardım faaliyetleri ile halkın sevgisini kazanan Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan yardım faaliyetleri sürüyor. İkra-Der Yardım Komisyonu tarafından, ilçenin Şair İbrahim Rafet Mahallesi'nde ikamet eden 14 kişilik Suriyeli aileye başta gıda olmak üzere giysi ve vantilatör yardımında bulunuldu.

İkra -Der yardım Komisyonu tarafından önceden tespit edilen 40 muhtaç aileye her ay düzenli olarak gıda yardımında bulduklarına dikkat çeken İkra Yardım Komisyonu Başkanı Kutfeddin Temur, Ramazan ayında da muhtaç ailelere yardım etmek amacıyla çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Siverek'te başta Suriyeli aileler olmak üzere yardıma muhtaç yüzlerce aile olduğuna dikkat çeken Temur, "Bu ailelere ulaşmak amacıyla yardımsever vatandaşların yardımlarını bekliyoruz. Bizim kanalımızla bu ailelere ulaşmak isteyenler 0 532 593 98 43 numaralı telefonu arayabilirler" dedi.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star