Ana Sayfa Eğitim İKTİSAT FAKÜLTESİ İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

İKTİSAT FAKÜLTESİ İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın inşaatı devam eden İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini gezip, incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2016 Çarşamba 04:07
İKTİSAT FAKÜLTESİ İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın ve beraberindeki heyet Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesinde yapımı devam eden İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi inşaatını gezip inşaat hakkında bilgi aldı.

İnşaatımızı En Kısa Sürede Bitireceğiz

İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte inşaat alanını gezdikten sonra Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Fakülte inşaatını en kısa zamanda bitireceklerini söyledi.

İktisat Fakültesi kaba inşaatını eylül ayında bitirmeyi planladıklarını söyleyen Rektör Ramazan Taşaltın; “Bir sonraki eğitim öğretim dönemine yeni binamızda devam etmek istiyoruz. Fakültemiz yaklaşık 17 Bin metrekare alan üzerine kurulmuş, 20 derslik, 4 anfi, 6 seminer odası, 200 kişilik konferans salonu, 95 adet öğretim elemanı ve idari personelin kullanabileceği oda olarak ikili öğretim öğrencileri ile birlikte yaklaşık 2 Bin 500 3 Bin kişiye hizmet verebilecek bir durumdadır. Fakültemizin mevcut binası yeterli olmuyor, inşaatımızı en kısa sürede bitirip, derslik sıkıntısı olmadan, en verimli şekilde fakültemizin eğitimine devam etmesini sağlamak gayretindeyiz” diye konuştu.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Beraberindeki heyetle daha sonra Osmanbey kampüsünde inşaatı devam eden merkezi laboratuvarın inşaat alanında inceleme yaparak inşaat firması yetkililerinden bilgi aldı.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Damla Projesi'yle Çocukların Gönüllerini Fethettiler

Damla Projesi'yle Çocukların Gönüllerini Fethettiler

Kurumsal

İçerikYukarı Çık