Ana Sayfa Eğitim İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TEMSİLİ MAKAM DEVRİ YAPILDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TEMSİLİ MAKAM DEVRİ YAPILDI

23 Nisan Ulusal, Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96.Yıl dönümü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ Milli Eğitim Müdürlüğü makamını Yunus Emre İMKB İlkokulu öğrencilerine devretti.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2016 Cumartesi 05:14
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TEMSİLİ MAKAM DEVRİ YAPILDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96. yıl dönümü nedeniyle Haliliye Yunus Emre İMKB İlkokulundan 3 öğrenci, öğretmen ve Okul Müdürü  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi makamında  ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ öğrencilerle sohbetinin ardından makamını Haliliye Yunus Emre İMKB İlkokulu 3/G sınıfı öğrencilerinden Elif Sena KIRMIZI, Esma TORUN ve Kerem Enes AYDIN´ a devretti. 

Çiçeği burnunda temsili Müdür, koltuğa geçer geçmez ailelere seslenerek, çocukların iyi bir eğitim alması için öncelikle anne ve babaların kendi çocuklarına her zaman yanlarında olduklarını hissettirmeleri gerektiğini, söyledi. Sonra ilk talimatını da vererek Okullarda sınıfların daha büyük yapılması ve okul bahçelerinin ağaçlandırılması konularında talimatlarını sıraladı.

Koltuğunu devreden İl  Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ise yeni müdürün vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda hemen çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci kendisini ziyarete gelen Yunus Emre İMKB İlkokulu Müdürü Abdi Kazanç, Öğretmen Kamil Yetkin ve Öğrencilere çeşitli hediyeler vererek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra makamdan ayrıldılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Damla Projesi'yle Çocukların Gönüllerini Fethettiler

Damla Projesi'yle Çocukların Gönüllerini Fethettiler

Kurumsal

İçerikYukarı Çık