Ana Sayfa Urfa Haberleri İL MÜDÜRÜNDEN TARAFTARA ‘’ PASSOLİG’’ ÇAĞRISI

İL MÜDÜRÜNDEN TARAFTARA ‘’ PASSOLİG’’ ÇAĞRISI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ‘’Türk futbolunda tribün huzurunu ve güvenliğini sağlamaya dönük 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanan Passolig kartın hem kulüplere, hem de taraftarlarına büyük fırsatlar ve ayrıcalıklar sunduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2014 Perşembe 11:10
İL MÜDÜRÜNDEN TARAFTARA  ‘’ PASSOLİG’’ ÇAĞRISI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, ‘’Türk futbolunda tribün huzurunu ve güvenliğini sağlamaya dönük 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanan Passolig kartın hem kulüplere, hem de taraftarlarına büyük fırsatlar ve ayrıcalıklar sunduğunu söyleyerek, yeni düzenleme ile kağıt biletler yerini, Passolig kartlarına bıraktı. Maçların, elektronik biletlere tanımlanmasıyla artık müsabakalara, çok daha hızlı bir şekilde, beklemeden girmek mümkün." dedi.

Yıldız, PASSOLİG Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık PASSOLİG Kartlar'ına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumladırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabilirler.Dedi.

Yıldız, Passolig kartı olmayan ve en az maçtan bir gün önce Passolig kartı ile maç bilet tanımlaması yapmayanlar müsabakaya alınmayacaklar.

Şanlıurfa Gap Arena Stadyumu Protokol Tribünü de dahil tüm kapılarımızda Passolig Kart uygulamasına Geçilmiştir dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık