Ana Sayfa Magazin İlyas Salman, Cübbeli Hocayı Görünce Çıldırdı!

İlyas Salman, Cübbeli Hocayı Görünce Çıldırdı!

Cübbeli Ahmet Hoca’yı görünce sigortaları atan İlyas Salman, yanlışlıkla aynı minibüse binince olanlar oldu.

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2011 Salı 02:50
İlyas Salman, Cübbeli Hocayı Görünce Çıldırdı!
Antalya Havalimanı'nda Cübbeli Ahmet Hoca ile karşılaşan İlyas Salman, “Atatürk mezardan kalkacak ve hepinizin anasını belleyecek" diye bağırdı.

Bu ilginç olayı Milliyet'in magazin yazarı Ali Eyüboğlu bugünkü köşesinde duyurdu. Eyüpoğlu olaya şahit olanların anlattıklarını yazdı.

Antalya Havalilanı bahçesinde Altın Portakal töreni için İstanbul'dan gelecek konukları almak için bekleyenler arasında İlyas Salman vardı. Aynı mekanda Cübbeli hoca da bulununca ortalık fena karışmış. İşte yazarın kaleminden o anlar:

ALKOL KONUŞMASINDA CÜBBELİ ARAYA GİRİNCE

"Yolcu trafiği yoğun olunca bazı konuklar, otomobillerinin gelmesini beklerken havaalanının bahçesinde sigara içip, meslektaşlarıyla sohbet ediyor.
‘Altın Portakal’ın konuklarından İlyas Salman, meslektaşlarını havaalanında karşılayan Antalyalı sanatçı Sümer Tilmaç’a, oğluna söz verdiği için alkolü bıraktığını anlatırken Cübbeli Ahmet çıkış yapmasın mı içeriden? Cübbeli Ahmet’i görür görmez İlyas Salman’da sigortalar atıyor.
“Döverim ben bu adamı” diye söylenmeye başlıyor.
Yanındakiler Salman’ın koluna girip ‘Cübbeli Ahmet’in menzilinden uzaklaştırıyor.
Derken sanatçılara tahsis edilen VIP araçlardan biri görünüyor.
Ve ikisi aynı minibüste İlyas Salman, gelen otomobilin kendine tahsis edilen minibüs olduğunu sanıp, şoför mahalline kuruluyor. ‘Cübbeli Ahmet’ yüzünden kabaran öfkesini bastırmak için sigarasını içmeye de devam ediyor.
Bu arada ne olsa iyi? Cübbeli Ahmet, alanda onca otomobil varken gelip, İlyas Salman’ın ön koltuğuna kurulup, sigara içtiği VIP minibüse binmesin mi? Hem de çarşaflı bir kadın ve korumalarıyla.
İki ayrı dünyanın insanları nasıl oldu da aynı minibüste buluştu? Çünkü gelen VIP araç, Salman’ı otele götürecek minibüsle aynı model ve renkteydi.
Ekip, minibüsleri karıştırdıklarını fark edince, arkadan gelen asıl minibüse bindirmek için Salman’ı indirdi.
Salman minibüsten indikten sonra parmağıyla işaret ettiği Cübbeli Ahmet ve yanındakileri şöyle dedi: “Atatürk mezardan kalkacak ve hepinizin anasını belleyecek."dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kemal Doğulu aylar sonra sessizliğini bozdu

Kemal Doğulu aylar sonra sessizliğini bozdu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık