Ana Sayfa Dünya İmar problemi olan yerlerde inceleme

İmar problemi olan yerlerde inceleme

Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, birim müdürleri ile birlikte Ulubağ Mahallesi'nde imar sorunu bulunan bölgelerde incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2015 Cuma 12:32
İmar problemi olan yerlerde inceleme

Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, birim müdürleri ile birlikte Ulubağ Mahallesi'nde imar sorunu bulunan bölgelerde incelemelerde bulundu.

Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, beraberinde İmar ve Şehircilik Müdürü Ahmet Hazar, Plan Proje Müdürü Ömer Yetkin ve Yapı Kontrol Müdürü Yaşar Kırkpınar ile birlikte Ulubağ Mahallesi'nde incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı İsmail Kılıç ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Uludağ ve beraberindekiler, imar problemi bulunan alanları gezdi. Birim müdürleri tarafından mahalle sakinlerine yapılaşma hakkında bilgi verilirken, Başkan Yardımcısı Uludağ, imar sorununun yasal yollarla çözümü için çalıştıklarını ifade etti.

Uludağ, şunları söyledi:
"Haliliye Belediyesi'nden birim müdürü arkadaşlarımızla birlikte Ulubağ Mahallesi'ne geldik. Daha
öncesinden yaklaşık 20 mahalle sakini, bizi belediye ziyaret etmişti. Bu bölgede imarla ilgili bir takım sıkıntılarının olduğunu bize dile getirmişlerdi. Bu konu üzerinde çalışmalarımız da vardı. Projeler
üzerinde müdürlerimiz incelemelerini yaptı. Bizde gelip alanı yerinde görüp, buradaki vatandaşlarımızın sıkıntılarının nasıl gideriliriz diye incelemelerde bulunduk. Muhtarımız, vatandaşlarımızın sorunlarını
yerinde dinledik. Bununla ilgili çözüm önerilerimizi ve çalışmalarımızı yapıp muhtarımız ve buradaki
halkla istişare edip hem belediyemizin hem de buradaki vatandaşlarımızın menfaatleri için ortak bir
çalışma yapmak için buradayız. Sorunlu olan yerleri bize gösterdiler. Birim müdürlerimiz gerekli
notlarını aldı. Bu ve bunun dışında sorunlu olan bölgelerdeki çalışmalarımız devam ediyor. Çözüm için
Haliliye Belediyesi çalışıyor."

Mahalle Muhtarı İsmail Kılıç ise çalışmalarından dolayı Haliliye Belediyesi'ne teşekkür ederek, "Arkadaşlar burada inceleme yaptı. Bize yardımcı olacaklar ve gerekeni yapacaklar" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ABD'den Peşmerge Güçlerine Destek

ABD'den Peşmerge Güçlerine Destek

Kurumsal

İçerikYukarı Çık