Ana Sayfa Magazin İmparatorun Son Durumu

İmparatorun Son Durumu

İbrahim Tatlıses'in Doktorundan Yeni Açıklama Geldi.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2011 Salı 12:31
İmparatorun Son Durumu
Yapılan yazılı açıklamada şu konulara değinildi.

Sayın Basın Mensupları,

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhehimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, 14 Mart 2011 Pazartesi gününden beri yoğun bakım servisinde tedavisi sürdürülen sanatçı İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, sanatçının sağlık durumuna ilişkin şu bilgileri verdi:

"Sanatçı İbrahim Tatlıses'in yaralanmasının ve ameliyatının ardından yoğun bakım servisinde tedavisi sürmektedir. Tedavisini sürdüren ekip lideri Prof. Dr. İlhan Elmacı'nin verdiği bilgiye göre, hastanın durumu olumlu bir şekilde ilerlemektedir. Sayın Tatlıses her geçen gün olumlu gelişmeler göstermektedir. Bugün yapılan kontrollerde ve EEG çekiminde, sürecin iyi yönde gittiği izlenmektedir. Yoğun bakım servisinde tedavisi süren sayın Tatlıses'e, dün itibariyle, yoğun bakımdan sonraki normal sürece adaptasyonunu kolaylaştırmak için müzik dinletilmeye başlanmıştır"

Sanatçı İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili bilgiler düzenli olarak basın mensupları ile paylaşılmaya devam edecektir. Kaynağı Acıbadem Maslak Hastanesi hekimleri olmayan haberlerin dikkate alınmamasını önemle rica ederiz.

(Haberler.com)

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık