Ana Sayfa Dünya İNADINA BARIŞ, İNADINA DEMOKRASİ

İNADINA BARIŞ, İNADINA DEMOKRASİ

Halkların Demokratik Partisi, Şanlıurfa’da seçim startını verdi. HDP Urfa Adaylarını Tanıttı.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2015 Pazar 23:09
İNADINA BARIŞ, İNADINA DEMOKRASİ

Açılış Konuşmasını yapan HDP İl Başkanı Rıdvan Yavuz “ 1 Kasım Genel seçimlerin Şanlıurfa’ya, Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni ediyor herkesi saygı ile selamlıyorum. Ümit ediyorum ki, 1 Kasım’da HDP yine büyük bir oyla meclise gidecek ve barışın sağlanması için gerekli her adımı atacaktır.” Dedi.

 

Urfa eş başkanı Sevda Çelik Özbingöl ve milletvekilleri adayları katıldı. Urfa Milletvekili adayı İbrahim Ayhan, Avrupa’da seçim çalışmalarını sürdürdüğü için Milletvekili adayı Yusuf Yetim’in ise Ankara’da seçim çalışmaları için toplantıya katılamadığı öğrenildi.

 

Feridun Yazar’ın ardından HDP milletvekili adayı Leyla Güven basında yeterince yer almamalarından yakındı. HDP’ nin kadın adaylarına yarı yarıya yer verdiğini ancak Ak Parti’nin kadın adaylara şans tanımadığı söyledi. 

 

Yapılan basın toplantısının ardından seçim startı verilerek sahaya inen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Milletvekili adayları ve il, ilçe yönetimi Urfa’dan büyük oy beklediklerini açıkladılar.

 

 

 

urfa.com

YORUMLAR
  • yorum2015-10-06 11:46:34ağa

    urfada huzur var bunu sizler bozuyorsunuz diyer iller örneği gidip başka yerler bakaın eğer gelirseniz huzur urfada kalmayacak bunu bilin amaç gaye niz bellidir kimseyide kandırmayın huzur vermezsiniz huzur bozarsınız oy verenlerede yazık olur

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star