Ana Sayfa Teknoloji İnternet Faturanızı Kabartan 7 Neden!

İnternet Faturanızı Kabartan 7 Neden!

Bu haber de kabarık gelen internet faturasını düşürmenin püf noktalarını bulacaksınız.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2013 Perşembe 08:34
İnternet Faturanızı Kabartan 7 Neden!

İşte İnternet Faturasını Düşürmenin Püf Noktaları:

1. Kotanızı Aşmayın: İnternet kullanımında sınırları zorlamayın. İnternet üzerinden görüntülemek istediğiniz her şey boyutuna bağlı olarak kotanızı etkilemektedir.

2. İnternette Dolaşırken Dikkat!: İnternette bir internet sitesine bağlandığınızda bilgisayarınız otomatik olarak o sitenin dosyalarını önbelleğe kaydeder. Dosyaları otomatik olarak indirip önbellekte tutar. Bu da internet kullanımınızı arttırabilir.

3. Borcunuzu Geciktirmeyin: İnternet faturasını geç ödeyen internet kullanıcıları çeşitli ücret ve faizlerle karşılaşabiliyor.

4. Oyun Oynarken Dikkat: İnternette oynanan online oyunlar da faturalarını kabartıyor. Oyunun kalitesi ve boyutuna göre değişebileceği gibi, oyunu web sayfasından oynasanız da oyun ilk önce web sayfasından indirilip hazırlanıyor.

5. Hesabınızı Şifreleyin: İnternet kullanımında kotalı paket kullananlar kablosuz modemine şifre koymayınca hem fatura hem de hız sorunu yaşıyor.

6. Çift Fatura Şoku Yaşamayın: İnternet servis sağlayıcısını değiştirirken eski servis sağlayıcındaki borçlarını ödeyip bağlantıyı iptal ettiğine dair beyan vermeyenler çift fatura ödemek zorunda kalıyor.

7. Kullandığınız Paketinizi Kontrol Edin: Birçok internet kullanıcısı internet paketinin habersiz değiştirildiği için yüksek fatura şoku yaşadığını iddia ediyor. Aldığınız hizmetin, ve kullandığınız paketin sürekli sorgulanması gerekiyor.

 

 

 

kaynak: haberler.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık