Ana Sayfa Teknoloji İnternet Faturanızı Kabartan 7 Neden!

İnternet Faturanızı Kabartan 7 Neden!

Bu haber de kabarık gelen internet faturasını düşürmenin püf noktalarını bulacaksınız.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2013 Perşembe 14:34
İnternet Faturanızı Kabartan 7 Neden!

İşte İnternet Faturasını Düşürmenin Püf Noktaları:

1. Kotanızı Aşmayın: İnternet kullanımında sınırları zorlamayın. İnternet üzerinden görüntülemek istediğiniz her şey boyutuna bağlı olarak kotanızı etkilemektedir.

2. İnternette Dolaşırken Dikkat!: İnternette bir internet sitesine bağlandığınızda bilgisayarınız otomatik olarak o sitenin dosyalarını önbelleğe kaydeder. Dosyaları otomatik olarak indirip önbellekte tutar. Bu da internet kullanımınızı arttırabilir.

3. Borcunuzu Geciktirmeyin: İnternet faturasını geç ödeyen internet kullanıcıları çeşitli ücret ve faizlerle karşılaşabiliyor.

4. Oyun Oynarken Dikkat: İnternette oynanan online oyunlar da faturalarını kabartıyor. Oyunun kalitesi ve boyutuna göre değişebileceği gibi, oyunu web sayfasından oynasanız da oyun ilk önce web sayfasından indirilip hazırlanıyor.

5. Hesabınızı Şifreleyin: İnternet kullanımında kotalı paket kullananlar kablosuz modemine şifre koymayınca hem fatura hem de hız sorunu yaşıyor.

6. Çift Fatura Şoku Yaşamayın: İnternet servis sağlayıcısını değiştirirken eski servis sağlayıcındaki borçlarını ödeyip bağlantıyı iptal ettiğine dair beyan vermeyenler çift fatura ödemek zorunda kalıyor.

7. Kullandığınız Paketinizi Kontrol Edin: Birçok internet kullanıcısı internet paketinin habersiz değiştirildiği için yüksek fatura şoku yaşadığını iddia ediyor. Aldığınız hizmetin, ve kullandığınız paketin sürekli sorgulanması gerekiyor.

 

 

 

kaynak: haberler.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükhatipoğlu, yatırımcılara çağrıda bulundu

Büyükhatipoğlu, yatırımcılara çağrıda bulundu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star