Ana Sayfa Urfa Haberleri İnternet Yayıncılar Platformu’ndan ASKON’a ziyaret

İnternet Yayıncılar Platformu’ndan ASKON’a ziyaret

Şanlıurfa’da bir ilki başararak iki derneğin bir araya gelmesiyle kurulan İnternet Yayıncıları Platformu (İYP) yönetim kurulu, ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Platform üyeleri ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2016 Cuma 21:16
İnternet Yayıncılar Platformu’ndan ASKON’a ziyaret

URFAHABER.NET

İnternet Yayıncılar Platformu Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin’i makamında ziyaret ederek platformun kuruluş amacı, çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, ziyarette yaptığı konuşmada,“Bugün İnternet Yayıncıları Platformu Şubemizi ziyaret etti.Ben öncelikle ziyaretlerinden dolayı başta Ahin Güneş bey olmak üzere yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.Urfa’da basın en büyük Sivil Toplum Kuruluşudur.Bunu her zaman dile getiriyorum.Yaptıkları her haber bizim için bir gündemdir” dedi.

Platform Yönetim Kurulu Başkanı Ahin Güneş ise,”Öncelikle ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin’e bizi makamında kabul ettiği için teşekkür ediyorum.Başka Urfa yok.Hep birlikte el ele vererek Urfa’yı yüceltip bir yerlere getireceğiz.Bu konuda bize destek vereceklerinden şüphem yok” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star