Ana Sayfa Güncel İntihar Nedeni LYS mi?

İntihar Nedeni LYS mi?

Antakya'da 18 yaşındaki bir genç Antakya Belediyesi'nin arkasında bulunan 9 katlı bir binanın çatı katından kendini boşluğa bırakarak intihar etti.

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2011 Cuma 04:19
İntihar Nedeni LYS mi?
(GAPHA)-Mehmet Ali Keser isimli genç, Antakya Belediyesi'nin arka kısmında bulunan 9 katlı Saray Apartmanının terasına çıkarak kendini Cumhuriyet Caddesi yönündeki boşluğa bıraktı. İntihar eden Mehmet Ali Keser isimli genç, kendini 9 katlı binanın terasından boşluğa bıraktıktan sonra, önce bir ağaca çarptı ve daha sonra ağacın kırılan dalları ile birlikte park halinde bulunan 31 K 5859 plakalı otomobilin üzerine düştü. Gencin bedeninin çarpması ile Otomobilde büyük hasar meydana geldi ve gencin cansız bedeni daha sonra yere düştü.
İntihar eden 18 yaşındaki gencin cansız bedeni cevredeki vatandaşlar  ve olay yerine gelen polisler tarafından gazete ve bezle örtüldü. Gencin intihar ettiği bölgeye kısa zamanda çok sayıda polis, zabıta, arama kurtarma ekibi geldi. Bu arada intihar olayının gerçekleştiği alanda bir anda yüzlerce vatandaş doldu. Yoldan geçen vatandaşlar ve çevre esnafı meraklı gözler ile intihar eden gencin cesedini görmek için adeta birbiri ile yarıştı. Polis, olay yerine güvenlik bandı çekerken, vatandaşları uzaklaştırmakta güçlük yaşadı ve sık sık polis ile vatandaşlar arasında gerginlik yaşandı. Polis, vatandaşlara ve kimi zamanda basın mensuplarına sert uyarılarda bulundu ve polisin sert tutumu tepkiyle karşılandı. Mehmet Ali Keser isimli gencin cansız bedeni yaklaşık olarak 1 saat kaldırım kenarında üstü örtülü bir şekilde kaldı. Olay yerinde, Cumhuriyet caddesinde uzun süre trafik aksadı. Gencin cesedi daha sonra olay yerine ve Antakya Belediyesi'ne ait olan cenaze aracı ile Antakya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Mehmet Ali Keser'in cansız bedeni yaklaşık 1 saat yerde kaldı ve bu süre içinde gencin hiçbir yakınının olay yerine gelmemesi dikkat çekti. Bu arada, gencin neden intihar ettiği kesin olarak bilinmemekle birlikte, ÖSYM'in Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarını açıklamasından hemen sonra intihar etmesi, şüpheleri bu yöne çekti. Gencin, kötü sınav sonucu intihar etmiş olabileceği düşünüldü. Olayla ilgili olarak soruşturma devam ediyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yakalanmasaydı Urfa'yı kana bulayacaklardı

Yakalanmasaydı Urfa'yı kana bulayacaklardı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık