Ana Sayfa Urfa Haberleri İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDEN GENÇLERE SEMİNER

İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDEN GENÇLERE SEMİNER

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden gençlere Zararlı alışkanlıklar ve madde bağımlılığı semineri verildi.

Giriş Tarihi: 22 Haziran 2015 Pazartesi 05:39
İPEKYOL GENÇLİK MERKEZİNDEN GENÇLERE SEMİNER

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Ahmet Yesevi mahallesinde bulunan İpekyol Gençlik Merkezi kendi kursiyer, üye ve gençlerini bilgilendirmek adına Halk Sağlığı Müdürlüğü görevlileri tarafından Zararlı alışkanlıklar ve madde bağımlılığı ile ilgili seminer verdi.

Seminerde Halk Sağlığı Müdürlüğünden gelen uzmanlar sigaranın, alkolün ve madde bağımlılığın ne kadar zararlı olduğunu görsellerle ve video gösterimi destekleyerek bunlarla nasıl mücadele edileceği konusunda gençleri bilgilendirdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm Aktabur “Gençler bizim için çok önemlidir. Bizim geleceğimizdir. Bu yüzden gençlerimizin bu tür kötü alışkanlıklara bulaşmaması için Gençlik Merkezleri olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya her zaman hazırız. Bu tür eğitim çalışmaları ve seminerlerimiz devam edecektir. Bu anlamda Gençlik Merkezleri gençlerin kendi yeteneklerini keşfedecekleri ilgi duyduğu alanda kendini yetiştirebileceği yer olmakla birlikte aynı zamanda zararlı alışkanlıklardan kendilerini koruyabileceği bir yerdir de” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Murat Önen ise, “Sizler her zaman gençlerin yanındayız. Gençleri önemsiyoruz. Gençlik Merkezlerimizden tüm gençlerin istifade etmesini istiyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık