Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri İŞ ADAMI MEHMET ARKAN'DAN İFTAR YEMEĞİ

İŞ ADAMI MEHMET ARKAN'DAN İFTAR YEMEĞİ

Şanlıurfa'lı aktif isyasetçi ve iş adamı Mehmet Arkan, Şanlıurfa milletvekili Abdülkerim Gök'ünde katıldığı 500 kişiye iftar yemeği verdi.

Giriş Tarihi: 18 Ağustos 2012 Cumartesi 14:28
İŞ ADAMI MEHMET ARKAN'DAN İFTAR YEMEĞİ

Şanlıurfa'lı aktif isyasetçi ve iş adamı Mehmet Arkan,  her yıl geleneksel hale getirdiği iftar yemeği geleneğini devam ettirdi. Arkan, Şanlıurfa milletvekili Abdülkerim Gök'ünde katıldığı 500 kişiye iftar yemeği verdi.

Şanlıurfalı iş adamı ve aynı zamanda aktif siyasetçi Mehmet Arkan, Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde iftar yemeği verdi. Yaklaşık 500 davetlinin iştirak ettiği iftar yemeğine Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök,  Hilvan Belediye Başkanı Ali İhsan Bayık'ın yanı sıra Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından yetkililerle 500 davetli katıldı.


İftar yemeği dolayısı ile Urfa Haber'e kısa açıklamada bulunan iş adamı Mehmet Arkan her yıl geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğini bu senede düzenlemenin son derece mutluğunu ve manevi hazıını yaşadakılarını ifade ederek "Her yıl olduğu gibi bu yılda kutsal ramazan ayında böylesine güzel bir iftar yemeği vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin bu günlerde herşeyden fazla birliğe ve beraberliğe ihtiyacı var. İnşallah bu kutsal ramazan ayı dolayısı ile ülkemizin özlemini duyduğu birlik ve beraberlik duyguları perçinleşir. Bu seneki iftar yemeği davetimizi kırmayarak gelen başta sayın milletvekilimiz Abdülkerim Gök'e, Hilvan Belediye Başkanımız Ali İhsan Bayık beye, AK Parti İl Teşkilatından katılan arkadaşlara, akrabalarıma ve davetimize gelen tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyoru. Bu vesile ile şimdiden tüm Şanlıurfa'lı hemşerilerimin ve İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı da şimdiden tebrik ediyorum" dedi.

 

İftar yemeğine katılan Şanlıurfa milletvekili Abdülkerim Gök ve Hilvan Belediye Başkanı Ali İhsan Bayık, İş adamı Mehmet Arkan'ın bu anlamlı davetine iştirak ettiklerinden dolayı son derece memnun olduklarını beyan ettiler.

 

İftar yemeği sonrasında iş adamı Mehmet Arkan, milletvekili Abdülkerim Gök, Hilvan Belediye Başkanı Ali İhsan Bayık'ında aralarında bulunduğu konuklarını kendi odasında konuk ederek, ülke ve Şanlıurfa gündemine dair sohbet etti, fikir alış verişinde bulundu.

 

 

 

 

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Albayrak kurum amirleriyle bir araya geldi.

Albayrak kurum amirleriyle bir araya geldi.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık