Ana Sayfa Urfa Haberleri İSAG ŞANLIURFA’DA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLİYOR

İSAG ŞANLIURFA’DA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLİYOR

İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak ülkemizde İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü oluşturmak için yurt çapında başlattığı iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerini bir araya getirme ve mesleki uygulamalar hakkında bilgilendirme semineri 26 Nisan 2014 Tarihinde ŞANLIURFA’da düzenleyecektir.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2014 Çarşamba 16:28
İSAG ŞANLIURFA’DA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLİYOR

26 Nisan 2014  Cumartesi günü saat: 14.00’de Şanlıurfa Halk Sağlığı müdürlüğü konferans salonun da gerçekleşecek olan seminer Şanlıurfa ve çevre illerden gelecek İş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerini bir araya getirecektir.

İl Halk Sağlığı Konferans salonunda gerçekleşecek olan seminere İSAG dernek başkanı Levent KAVLAK , İSAG il temsilcisi Yusuf YAVUZ katkılarıyla düzenlenecek olan seminer; saha uygulamalarında yaşanacak problemlerin önüne geçmek için İş sağlığı ve güvenliği  uygulamalarının mevzuatları hakkında önemli bilgiler vermekle birlikte iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin sahada yaşadığı problemlerin çözümlerine yönelik konulardan oluşacaktır. Bugün itibariyle yaklaşık 90 bin sayısına ulaşan iş güvenliği uzmanı ve 30 bin'e yaklaşan işyeri hekimi ile büyük bir camiaya dönüşmeye başlamıştır. İSG Profesyonellerinin sayılarının artmasıyla birlikte problemleri de hızla artmaya başlamıştır.İş Güvenliği Uzmanlarının ve İşyeri Hekimlerinin başarılı olması demek  sağlıklı çalışanlar ve güvenli  işyerleri anlamına gelmektedir.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star