Ana Sayfa Ekonomi İşkur Otobüsü Şanlıurfa'da

İşkur Otobüsü Şanlıurfa'da

Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR)bireyleri ve istihdamdan etkilenen tüm tarafları bilgilendirmeyi amaçlayan Şanlıurfa’ya gelen İŞKUR kampanya otobüsü hizmete açıldı.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2013 Perşembe 17:47
İşkur Otobüsü Şanlıurfa'da

Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) yeni yapısı ve geniş yelpazedeki nitelikli hizmetleri hakkında bireyleri ve istihdamdan etkilenen tüm tarafları bilgilendirmeyi amaçlayan Şanlıurfa’ya gelen İŞKUR kampanya otobüsü hizmete açıldı.


Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanı ile yürütülen “Kamu İstihdam Hizmetlerinin Geliştirilmesi Operasyonu” kapsamında gerçekleştirilen Türkiye İş Kurumu İŞKUR’un tanıtım faaliyetleri çerçevesinde, 22 ili ziyaret etmek üzere yola çıkan İŞKUR Kampanya Otobüsü Kilis’ten sonra Şanlıurfa’ya geldi.


İŞKUR İl Müdürü Necdet Karasevda, Şanlıurfa’dan önce ziyaret edilen 19 ilde 27 bin 494 kişi ile yüz yüze görüşmeler yapıldığını ve 20 ilde 12 bin vatandaşa kayıt hizmeti sunulduğunu belirterek, 6 bin 200 vatandaşın ilk kez kayıtlarının gerçekleştirildiğini söyledi. 2 aylık kampanya süresince toplamda 22 ilde 30 bin kişiye ulaşılmasının hedeflendiğini bildiren Necdet Karasevda, Şanlıurfalıları İŞKUR hizmet otobüsüne davet etti.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz ATO Başkanı belli oldu.

ATO Başkanı belli oldu.

Kurumsal

İçerikYukarı Çık