Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri İsot Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi

İsot Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi

Şanlıurfa Belediyesi’nce düzenlenen İsot Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2012 Çarşamba 05:10
İsot Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi

Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde düzenlenen “En Güzel Acımızı Arıyoruz” adlı yarışmada dereceye girenlere ödülleri Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ tarafından verildi.

Gerek ulusal gerekse de yerel basında geniş yankı bulan yarışmadan dolayı Şanlıurfa Belediyesi’ne teşekkür eden yarışmacılar, etkinlik sayesinde Urfa İsotu’nun önemini ve lezzetini bir kez daha kamuoyuna duyurma şansı bulduklarını söylediler.

Birbirinden ilginç rumuzların kullanıldığı, 104 ayrı isotun kıyasıya yarıştığı yarışmada birinciliği “Urfa Güzeli” rumuzuyla 91,8 puan alan Dursun Canbek kazanırken, ikinciliği 88,3 puanla “Kör Olasın Gelin” rumuzlu isotuyla Ayşe Özenoğlu, üçüncülüğü ise 87,6, puanla “Yemeyen Pişman” isimli rumuzlu isotuyla Şükriye Ay elde etmişti.

Dursun Canbek, Ayşe Özenoğlu ve Şükriye Ay’ın katılımıyla düzenlenen törende dereceye giren üç ayrı yarışmacıyı tebrik eden Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Karadağ yarışmacılara birer şükran belgesi ve para ödüllerini takdim etti.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık