Ana Sayfa Urfa Haberleri İstedikleri halde, AK Partili, Urfa'lı 3 MKYK Üyesi Aday Olmayacak..

İstedikleri halde, AK Partili, Urfa'lı 3 MKYK Üyesi Aday Olmayacak..

Aday Adayı Olmayı İstedikleri Halde; AK Partinin Urfalı 3 MKYK Üyesi, Mehmet Oymak, Zeynep Karahan Uslu, Mazhar Bağlı'nın Milletvekili Aday Adayı Olmayacakları Öğrenildi.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2011 Pazar 00:37
İstedikleri halde, AK Partili, Urfa'lı 3 MKYK Üyesi Aday Olmayacak..
Şanlıurfa kamuoyu  bugün Akşam saatlerinde  gelen bir haber ile adeta şok oldu. Ak Parti MKYK üyesi Şanlıurfa 3 üyesine Milletvekili aday adayı olmaları yönünde her hangi bir  öneride  bulunulmadığı bilgisine ulaşıldı.

Geçtiğimiz perşembe günü  bağlı bulundukları üniversitelerden istifalarını vererek Milletvekili  olma hayalini kuran  Ak Parti MKYK üyeleri Doç.Dr. Mazhar Bağlı, Doç.dr. Zeynep  Karahan, ve Öğretim görevlisi Mehmet Oymak'ın bekledikleri haber bu akşam saatlerine kadar gelmedi.  Ak Parti Şanlıurfa  Milletvekili adaylıklarına kesin gözle bakılan 3 MKYK üyesine  son iki gün içerisinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından her hangi bir mesaj iletilmediği bilgisine ulaşıldı. akşam saatlerinde   telefon ile görüşlerini aldığımız   Ak Parti MKYK  Üyesi Doç.Dr. Mazhar Bağlı yaptığı açıklamada' Ben bağlı bulunduğum Üniversiteden istifamı vermiştim. Sayın Başbakan son yapılan MKYK toplantısında biz mesai arkadaşlarının görevlerine devam  etmemizi istedi. bizlerde bu karara saygılı olacağız'dedi. diğer MKYK üyesi  Zeynep Karahan ise' beni bu süreçte basına verecek bir demecim yok' demekle yetindi.
(urfasiyaseti)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık